यो वेनिला झील नुस्खा एक तेज र सजिलो सेतो कुकीज फ्रस्टिङ हो। लगभग कुनै पनि कुकी, कपकोक वा ब्रान्डी नुस्खाले स्वाद बढाउँछ जब तपाइँ यो वेइला जालसाज माथि राख्नुहुन्छ।
जब तपाईं डेसर्ट खाँदै हुनुहुन्छ तपाईले क्यालोरीलाई बेवास्ता गरिरहनु भएको छ, तर यो जान्न राम्रो छ कि यो कति हो। वेनिला ग्लाज को एक औंस मा फैलने लगभग 120 कैलोरी र कार्बोहाइड्रेट को 24 ग्राम जोड्छ। हो, तपाई त्यो दाँया पढ्नुहुन्छ। आकार सेवा गरेर वेनिला ग्लाज को उपाय गर्न को लागी कुनै तरिका फरक फरक छैन। पोषण चार्टहरूले औंसको तेस्रो तेस्रोलाई सेवा पुर्याउछ, जसले 40 क्यालोराज र 8 कार्बो ग्रामको अर्थ राख्दछ - यदि तपाईले यसलाई केवल एक सानो राख्ने (अधिकांश मानिसहरूका लागि सम्भव छैन) राख्नुहुन्छ भने।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 कप
- धुलो चिनी
- 1 1/2 चम्मच दूध
- 1/2 चम्मच
- भेनि निकाल्नुहोस
यसलाई कसरी बनाउने?
- सानो कटोरामा पाउडर भएको शर्कु, दूध र वेनिला निकासी लाई जोड दिनुहोस्।
- राम्रो तरिकाले मिश्रण गर्नुहोस् तालाब एक चिकनी स्थिरता हो।
Vanilla Glaze को लागि उपयोग गर्दछ
स्पष्ट कुकीज र cupcakes को वाहेक, वेनिला चमक भोजन को एक पूरी श्रृंखला को ग्लैमर। मजा र यम कारक माथिको लागि यसलाई प्रयोग गर्नुहोस्।
- रम च्याम्पेन चश्मामा प्रयोग गर्नुहोस्
- केही भित्र स्ट्रॉबेरी टक गर्नुहोस्
- ग्लेज, केले, चकलेट चिप्स र नरिवलको एक मीठो डिप बनाउनुहोस्
- ठूलो कडा वा मुलायम प्रेज्जलहरू र नटसँग लुगा लगाउनुहोस्
- एक मीठो नाश्तेको लागि मसला-दालचीनी रोटीमा फैलाउनुहोस्
- स्टोरमा फैलिएको - सादा डोनट्स खरिद गर्यो
- बगालमाथि बहाव
- एक आइमाई कद्दी रोटी बनाउनुहोस्
- आइमाई स्क्यानहरू बनाउनुहोस्
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 20 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 11 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 5 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |