तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 पाउन्ड / 450 ग्राम ठूलो चिंरालो, खुट्टा र खुट्टाहरू (26-30 चिन्ता)
- 1/2 कप / 120 एमएल केसी मास्टरस्पाइस® मूल बारबेक्यू सस
- 2 चम्मच / 30 मिलीलीटर मिर्च पाउडर
- 1 चम्मच / 15 एमएल अजफ्फरक फ्लेक्स
- 2 चम्मच / 10 एमएल नींबू काली मिर्च
- 2 चम्मच / 10 एमएल पेपरिका
- 2 चम्मच / 10 एमएल प्याज पाउडर
यसलाई कसरी बनाउने?
- ग्यालरी आकार GLAD® थैलीमा चिन्ता र चिन्ता गर्नुहोस्। एक घण्टाको लागि बारबेक्यू सस र खरानी, प्रशीतन गर्नुहोस्। एक खैरो पेपर लंचको बोरामा, गम्भीर नींबू काली मिर्च, अजवाली फ्लेक्स, पेपरिका, प्याज पाउडर, र चिनी पाउडर। (नोट: पुन: तयार पार्ने थलोहरू यस नुस्खामा प्रयोग नगर्नुहोस्)
- अचम्भबाट चिन्ता हटाउनुहोस् र खारेज गर्नुहोस्। ग्रिल चिन्ता 3 मिनेट। अर्को 1-2 मिनेट फ्लिल गर्नुहोस्। स्किभरबाट चिन्ता हटाउनुहोस् र पेन्डिङ बोकेमा हट चिन्ता राख्नुहोस् र सीजनको लागि कोटमा टसिस गर्नुहोस्। पपकर्न जस्तै थलो बाहिर खाओ।
किंग्सफोर्ड® कोइरालाका लागि फुटबल विश्लेषक माइक माइकल द्वारा बनाईएको पकावट
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 136 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 151 मिलीग्राम |
| सोडियम | 723 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 13 g |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 18 जी |