एटकिन्स वजन घटाने उद्योगमा कम carb दृष्टिकोण ल्याउन पहिलो लोकप्रिय आहार थियो। यसको शुरुवात पछि, प्रोटीन पट्टीबाट धेरै उत्पादनहरू सबै-उद्देश्य आटा मिक्सहरूमा थुप्रै सुपरमार्केटमा आएका छन्। तपाईं अटकिन्स आहारको वफादार अनुयायी हुनुहुन्छ वा तपाईंको मनपर्दो पकाउने सामान त्याग्नु बिना आफ्नो सम्पूर्ण कार्बोहाइड्रेट सेवन घटाउन खोज्नु हुन्छ, यो कम कार्बो बेक मिक्स एक उत्कृष्ट प्यान्ट्री स्टेपल हो।
तपाईं Atkins ब्रान्ड सबै-उद्देश्य बेक मिक्स किन्न सक्नुहुनेछ वा तपाईं लागतको एक अंशको लागि आफ्नै बनाउन सक्नुहुन्छ। घरको रोटीबाट muffins र पेनकेक्स waffles गर्न को लागी आफ्नो सबै कम कार्ब बेकिंग व्यञ्जनहरु को लागि यो सरल घर का बना बेकिंग मिश्रण को कोशिश करो।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 कप सोया आटा
- 2 कप सोया प्रोटीन अलग
- 2 tablespoons
- बेकिंग सोडा
- 1 चम्मच नमक
- 2 tablespoons
- विभाजन
यसलाई कसरी बनाउने?
- सोया आटा , सोया प्रोटीन अलगाव, बेकिंग सोडा, नमक, र Splenda एक साथ।
- शांत, गाढा स्थानमा एक वाटाइट कन्टेनरमा भण्डार गर्नुहोस्।
- तपाईं व्यापारिक Atkins बेक मिक्स रूपमा प्रयोग गर्नुहोला।
पोषण जानकारी
यो कम कार्ब बकि मिक्समा सामान्य सेतो आर्यको एउटै सेवाको आकारमा कार्बोहाइड्रेट को 47 ग्राम को औसतको विरोध गर्दा 3 ग्राम कार्बोहाइड्रेट प्रति 1/2 सेकेन्ड कप हुन्छ। कार्बोहाइड्रेटमा कम हुनुको साथै यो मिश्रण प्रोटीनमा उच्च छ।
रिसेप्टर स्रोत
एलसी मित्रहरु बाट अनुकूलित र अनुमति संग पुनःप्राप्त।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 73 |
| कुल मोटा | 2 जी |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 915 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 13 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 2 जी |