यी सरल पिङ्कोटो सेम पारंपरिक रूपमा सांता मारिया बारबेक्यूको भागको रूपमा सेवा गरिन्छ: ग्रील्ड ट्रिप-टिप स्टेक , पेक्विनटो बीन्स, साल्सा फ्रेसेका, तीव्र ग्रीन सलाद र लसुन रोटी।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 पाउन्ड पिनक्वियो बीन्स (वा अन्य साना सेम)
- 1 चम्मच ठीक समुद्री नमक, अधिक स्वाद को लागि
- 2 टमाटर, खुट्टा र कटाई वा 3/4 कप शुद्ध टमाटर
- 2 देखि 4 लौने लसुन, मिनी
- 1 चम्मच ब्राउन शुगर
- 1 देखि 3 चम्मच मिर्च चटनी
- 1 चम्मच सुक्खा सरस
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक धेरै ठूलो कटोरा मा सेम राख्नुहोस्, ठुलो पानीको साथ राख्नुहोस्, र रातोरातमा लोभ गर्न वा छिटो साबुन विधि प्रयोग गर्नुहोस्।
- सेम नाली र ठूलो बर्तनमा राख्नुहोस्। कम से कम 2 इन्च पानीबाट सेमहरू ढाल्नुहोस् र फोडा ल्याउनुहोस्।
- नमक जोड्नुहोस्, स्थिर स्थिर सिम राख्न को लागी गर्मी कम गर्नुहोस्, र जबसम्म सेमहरू काटनमा निविदा हुने छैन तर मिठो हुँदैन। समय बिभिन्न प्रकारका बीम र कति पुरानो व्यक्तिको आधारमा एक घण्टामा 20 मिनेट भन्दा बढी फरक हुनेछ।
- गर्मीबाट हटाउनुहोस् र सेम पकाउने तरल 1 कप आरक्षित गर्नुहोस्।
- सेम नाली र सुरक्षित तरल संग बर्तनमा फर्काउनुहोस्।
- टमाटर, लसुन, ब्राउन शुगर, चिनी चटनी, सुत्नी सरस र स्वाद जोड्नुहोस्।
- एक फोडा ल्याउन, उकालो गर्न गर्मी घटाउनुहोस्, र स्वाद नभएसम्म 10 मिनेट मिल्नेछ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 22 9 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 315 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 43 g |
| आहार फाइबर | 11 जी |
| प्रोटिन | 14 जी |