यो कच्चा सेगन सुन्तला र केले सलाद नुस्खा एक कच्चा कालीको आनन्द उठाउन छिटो र सजिलो बाटो हो। केलीमा यति धेरै छ कि तपाईंको लागि राम्रो छ, यो विशेष गरी भिटामिन के, ए र सी मा उच्च छ। केले सलादको आनन्द लिने असीमित तरिकाहरू छन्। मलाई यो सानो मिठाई मन पर्छ, थोडा मसालेदार, नमकपनको सही मात्रा संग। तपाईंको हातले कच्चा काली पातहरूमा ड्रेसिङको पोषण गर्ने कोइरालाको पनि सुनिश्चित हुन्छ र यो सलाद बनाउन उत्तम तरीका हो। लामो खाना खान भन्दा पहिले पकवान बस्नुहोस्, अधिक ख्वाइनेछ, यो सजिलो गर्न सजिलो बनाउनेछ। फ्रिजमा केवल एक घण्टा पछि केले कम हुनेछ कि तपाईं आश्चर्यचकित हुनेछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 ठूलो गुच्छा काल (घुमाउनुहोस् वा
- डायनासोर केली )
- 1 नारंगी (निचोडिएको)
- 1 चम्मच
- कागतीको काली (तातो पानी पिउने)
- 1 चम्मच जैतून का तेल (ठण्ड-दबाईएको, या नारियल तेल)
- वैकल्पिक: 2 चम्मच
- agave nectar (कच्चा)
- 1 देखि 2 लौने लसुन (मिनिसिङ वा दबाईएको)
- 1/4 चम्मच नुन (समुद्री नमक)
- काली मिर्च (या स्वाद) को चुरोट
- 2 टेंगाइनरी (खुली र सेक्शनहरुमा अलग गरियो)
- 2 चम्मच currants (या किशमिश)
- 1 ठूलो गाजर (grated)
यसलाई कसरी बनाउने?
- काली र चीको प्रत्येक पातलाई स्टिमको सागको टाढाको टुक्रा टुक्रा राख्नुहोस् र तिनीहरूलाई कटोरामा राख्नुहोस्।
- सुन्तला र नीमको रस, तेल, अग्नि, लसुन, नमक र क्यानले कोनीले थप गर्नुहोस् र कम्तिमा 2 मिनेटको लागि अवयवहरूलाई केलका पातहरूमा मालिश गर्नुहोस्। या तो कोले को बस्न र विनाश गर्न को लागि अनुमति दिनुहोस (फ्रिज मा 30 मिनेट को रात को लागि) या टेंगाइनरी, कवरेज, र ग्रेटेड गाजर संग प्लेट्स मा र माथि वितरित। आफ्नो कच्चे काली सलादको मज्जा लिनुहोस्!
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 288 |
| कुल मोटा | 5 g |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 3 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 225 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 60 g |
| आहार फाइबर | 12 जी |
| प्रोटिन | 8 जी |