यस एक्सप्रेस टास्त्रामी को रहस्य स्मोक्ड पेपरिका हुन्, सबै अरोमेटिक मसलाहरु मा कडा लपेटिएको र लामो ढिलो पकाउने।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 5 पाउन्ड कर्क्ड बीफ ब्रस्केट (1/2 समग्र ब्रस्केट)
- 3 चम्मच कालो मिर्च
- 2 चम्मच धनी
- 1/2 चम्मच लाल मिर्च फ्लेक्स
- 1 चम्मच लसुन पाउडर
- 1 चम्मच स्मोक्टेड पेपरिका
- 1 चम्मच वनस्पति तेल
यसलाई कसरी बनाउने?
- प्याकेजबाट कंगन गोमाई ब्रिसकेट हटाउनुहोस् र राम्रो तरिकाले बन्द गर्नुहोस्। टाढा सुत्नुहोस्, र धेरै मोटोबाट टाँस्नुहोस्, केवल 1/8 इन्च तह छोडेर।
- सबै मसाले एक सानो कटोरा मा मिश्रण गर्नुहोस् र मगड मासुको दुवै पक्षमा समान रूपमा रमाउनुहोस्।
- भारी मात्रामा भारी डिल एल्युमिनियम पन्नीको ठूलो टुक्रा (तेलको लगभग 3 फिट लामो) घुमाउनुहोस् र माथिको मासुको मासु राख्नुहोस्। फोडा माथि उठाउनुहोस्, कसलाई लुकाउनु माथि फ्लिप गर्नुहोस्, तह साइड डाउन, पन्नीको अर्को टुक्रामा र फेरि मासु ल्याउनुहोस्। एल्युमिनियम पन्नीको ठूलो पानाहरूसँग 3 थप पटक दोहोर्याउनुहोस्, ताकि यो पुरा तरिकाले गुप्तिकरण गरिएको छ। एक तंग सील सुनिश्चित गर्न धेरै पन्नी प्रयोग गर्न निश्चित हुनुहोस्। एक बरसात प्यानमा राख्नुहोस्, जस्तै केहि रस अझै पनि भाग्न सक्छ।
- 240 डिग्री एफ ओवनमा 5 घण्टाको लागि प्लेस गर्नुहोस्। ओवनबाट हटाउनुहोस् र कोठाको तापमानमा चल्न दिनुहोस् र रातभर अझै पनि लिपि गर्नुहोस्। अर्को दिन, अनपना र पतली मा अन्न मा ठंड मासु टुक्रा। पानीको केही बूँदको साथ एक प्यानमा स्लार्म गरम गर्नुहोस् र सरसफाइको साथ रोई रोटीमा न्यानो पार्नुहोस्।
नोट: यदि तपाइँ यसलाई मनपर्दो छोड्ने रमाईलो गर्नुहुन्छ। यदि तपाईं माइडर चाहानुहुन्छ भने, फिसिङ गर्नु अघि मसाले रक्सीलाई स्क्रैप गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 580 |
| कुल मोटा | 31 g |
| पागलिएको बोसो | 12 जी |
| असंतृप्त फैट | 14 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 217 मिलीग्राम |
| सोडियम | 140 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 2 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 68 g |