यी कद्दी मफिन्सले ताजा वा जमे भएका क्रेनबेरी, थोपा गुलाब र विभिन्न मसालेबाट अतिरिक्त स्वाद र बनावट पाउँछ।
यदि तपाई चाहानुहुन्छ भने 1/2 कप कटा पेकान वा अखरोट थप्नुहोस्। किशमिन्स क्रान्सबेरीको लागि प्रतिस्थापन हुन सक्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 कप सबै उद्देश्य
- आटा, 9 औंस
- 1/2 कप ब्राउन शुगर (प्याक)
- 1 चम्मच बेकिंग सोडा
- 1 चम्मच
- दालचीनी
- 1/2 चम्मच अखरोट
- 1/2 चम्मच नुन
- 1 कप कद्दू puree
- 1/2 कप सब्जी तेल
- 1/4 कप दूध
- 1/4 कप गुलाब
- 1 अण्डा (हल्का पीडा)
- 2 कप ताजा क्रेनबेरी, कटाई (वा कटा जमेको क्रेनबेरी प्रयोग गर्नुहोस्)
यसलाई कसरी बनाउने?
- ओवनमा 350 फिट (180 सी / ग्याँस 4) ताप्नुहोस्। नमस्कार एक मफिन टिन वा नस्टा बेकिंग स्प्रे संग स्प्रे।
- एक मध्यम मिश्रण कटोरा मा, आटा, भूरी शर्करा, बेकिंग सोडा, दालचीनी, पोषक र नमक मिलाउनुहोस्। राम्रो तरिकाले मिश्रण गर्न हल गर्नुहोस्।
- अर्को कटोरामा कद्दिन, वनस्पति तेल, दूध, गुलाबी र अण्डा मिलाउनुहोस्। क्यान्सरबेरीको साथ मिश्रण गर्न र त्यसपछि सुक्खा मिश्रणमा जोड्नुहोस्। अवयवहरू मात्र नरम नभएसम्म हलचल गर्नुहोस्।
- एक चम्मच, स्कूप वा 1/4 कप कपको कप प्रयोग गरेर, मफिन कपको बारेमा दुई-तेस्रो फुल भर्नुहोस्।
- 25 देखि 30 मिनेटको लागि बेक गर्नुहोस्, वा एक टूथपेक्समा मफिनमा सम्मिलित हुनाले सफा गर्दछ।
- लगभग 5 मिनेटको लागि प्यानमा कूल गर्नुहोस्, त्यसपछि पछाडि टाढामा हटाउनुहोस्।
- फ्रिजमा मफिन्सहरू 1 हप्तासम्म राख्नुहोस्, वा स्थिर गर्नुहोस् (तल हेर्नुहोस्)।
भण्डारण युक्तिहरू
मफिन्सहरू फ्रिज गर्न, ती टुक्रा कागज पेपर-पकाउने पानामा राख्नुहोस् र फ्रिजमा फ्रिज राख्नुहोस्। जब मफिन्सहरू ठोस हुन्छन्, तिनीहरूलाई फ्रीजर थोरै राख्नुहोस् र सम्भव भएसम्म हावा हटाउनुहोस्। नाम र मिति सहितको थलो लेबल गर्नुहोस् र 2 देखि 3 महिनासम्म स्थिर गर्नुहोस्।
काउंटरमा वा रेफ्रिजरेटरमा डिफ्रो मफिन्स। पुनर्स्थापित गर्न, लगभग 350 मिनेट (350 सी / ग्याँस 4) ओवन को लागि ओवन मा पन्नी र गर्मी मा लपेटो।
तपाईं पनि मन पर्छ
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 200 |
| कुल मोटा | 10 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 7 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 15 मिलीग्राम |
| सोडियम | 338 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 25 g |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 2 जी |