यो स्वादिष्ट ब्लुबेरी रोटी पछाडि नुस्खा ताजा या जमे भएका ब्लुबेरी संग हुन सक्छ। थोपा ताजा नींबूको रस को हलवा को स्वाद गर्दछ, र यो सादा क्रीम या मिठाई सस संग अद्भुत छ, जस्तै कि कारमेल सॉस , क्रीम वेनिला सॉस , या मेपल क्रीम सॉस ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 4 कप रोटी क्यूब्स
- 1/4 कप मक्खन (वा मार्जारी, टुक्राहरू मा कटौती)
- 2/3 कप शर्करा
- 1/4 चम्मच नुन
- 2 कप ब्लूबेरी (तातो वा जमेको, पिसाब सुकेको र नाली)
- 1/4 कप पानी
- 2 चम्मच नींबू रस (ताजा)
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक मक्खन कटोरामा, रोटी, मक्खन, चिनी, नमक, नीलाबेरी, पानी र नीबूको रस मिलाउनुहोस्।
- एक सामान्य उचाई 1 1/2-क्वार्ट बेकिंग डिश मा प्याक मिश्रण।
- 350 एफ मा 40 मिनेट को लागी कुक ब्लूबेरी रोटी पकड, सम्म सम्म सेट।
यस ब्लूबेरी रोटी पछाडि गरम वा क्रीम वा एक बोरोबत्ती सस संग ठुलो पार्नुहोस् ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 89 |
| कुल मोटा | 2 जी |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 54 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 17 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 1 g |