मीठा र खट्टा मासुबलहरू तयार गर्न र सरल एशियाई शैली चटनी र अनानाससँग पकाउन सजिलो छ।
यी मासुबलहरूले उत्कृष्ट एपटेसरकार गर्छन् वा तिनीहरूलाई तातो उकेलो चामल वा एशियाई शैली नूडल्स र आधारभूत टाउको सलादका साथ मुख्य डिशको रूपमा सेवा गर्छन्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 पाउन्ड मैदान बीफ (कम से कम 85%)
- 1
- अण्डा (थोडा पिटिएको )
- 1/4 चम्मच नुन
- 1/4 चम्मच मिर्च
- 2 चम्मच सोया सस (कम सोडियम) वा कम सोडियम tamari
- 2 चम्मचहरू ठीक सादाको रोटीको टुक्रा वा मकई ब्रेकको टुक्रा
- 2 चम्मच प्याज (ग्रेटेड या पतला माइनर)
- 1 चम्मच पकाउने तेल
- ससका लागि:
- 3 चम्मच सिरका
- 3 चम्मच कर्नस्टर्क
- 1/2 कप शर्करा
- 1 चम्मच सोया सस (कम सोडियम) वा कम सोडियम tamari
- 1 ठूलो मीठो बेल काली मिर्च (1 इन्च टुक्रामा काट्नुहोस्)
- 4 कप गर्म पकाएको चावल
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक ठूलो कटोरी मा, पीटा अण्डा, 1 चम्मच कर्नस्टर्क, नमक र कालो मिर्च, सोया सस को 2 चम्मच, रोटी को टुक्राहरु , र माइनर प्याज संग गन्तव्यको गोलमा मिलाउनुहोस्। मासुबलमा 1 1/2 मा आकार गर्नुहोस्।
- मध्यम गर्मीमा ठूलो स्किलेटमा, सब्जीको तेलमा हल्का भूरी मासु बल्बहरू। राम्रो तरिकाले नाली। यदि तपाइँ चाहानुहुन्छ भने, तपाईं माटोबलहरू पनि पनी तहमा राखिएको पक्कै पकाउने प्यानमा 350 फिट ओवनमा 15-15 मिनेटको लागि पनि पाक्न सक्नुहुन्छ।
- कुकिलो ढिलो गर्न ब्रान्ड मेडबल्स स्थानान्तरण गर्नुहोस्।
- एक सानो कटोरा मा, सिरका, कोनेस्टर्च, चीनी, 1 चम्मच सोया सस, र घंटी काली मिर्च गठबन्धन गर्नुहोस्; मिश्रण गर्न हल मासुबलहरू माथि हाल्नुहोस्।
- आवरण र कम मा 5 देखि 7 घण्टाको लागि पकाउनुहोस्।
- खाना पकाउने अन्तिम 30 मिनेटमा, अनानासमा रस संग हलचल। यदि मोटो रस वांछित छ भने, थोडा ठंडे पानीको साथ अधिक कन्स्ट्रर्कलाई जोड्नुहोस् र जोड्नुहोस्, जबरजस्ती सम्म।
- तातो पकाएका चावल वा नूडल्ससँग यी मीठो र खट्टा मासुबलहरू सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 1155 |
| कुल मोटा | 1 9 |
| पागलिएको बोसो | 6 g |
| असंतृप्त फैट | 8 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 153 मिलीग्राम |
| सोडियम | 544 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 190 g |
| आहार फाइबर | 5 g |
| प्रोटिन | 49 जी |