क्रोक बर्तन सब्जी करी एक पोष्ट भोजन हो जुन तपाईं बिहान तयार पार्न सक्नुहुन्छ र दिनभरि भारतीय मसाले सुत्न सक्नुहुनेछ। यो सब्जी करी नुस्खा शाकाहारी, भेगाना, वसा-रहित र ल्लुटेन-मुक्त हो। चावलमा सेवा गर्नुहोस् यदि चाहेको हो।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 3 आलु, कटाई
- 1 काली मिर्च, कटाई
- 1 1/2 कप हरा हरियो
- 3 टमाटर, कटाई
- 3/4 चम्मच हल्दी
- 1/2 चम्मच मिर्च पाउडर
- 1 1/2 टिस्प जीउ
- 1 चम्मच करी
- 1 कप पानी
यसलाई कसरी बनाउने?
सबै सामग्रीहरू फ्याक पट्टि वा ढिलो कुकरमा राख्नुहोस्। 5 देखि 6 घण्टाको लागि कम्तीमा कुक गर्नुहोस्।
6 वसा-मुक्त सर्भर बनाउँछ।
पोषण जानकारी (क्यालोरी गणना बाट):
क्यालोरी: 125, फैट बाट क्यालोरी: 6
कुल मोटाई: 0.6 ग्राम, 1% RDA
कोलेस्ट्रॉल: 0 मिलीग्राम, 0%
सोडियम: 23 मिलीग्राम, 1%
कुल कार्बोहाइड्रेट: 26.4 ग्राम, 9%
आहार फाइबर: 6.1 ग्राम, 24%
प्रोटीन: 5.0 जी
भिटामिन ए 18%, भिटामिन सी 92%, कैल्शियम 4%, फलाम 11%
थप सजिलो शाकाहारी Crock पट व्यञ्जनहरू
शाकाहारी Crock पॉट चिली
सब्जी मिनिस्ट्रोन सूप
सजिलो Crock पोट स्पेनी चावल
मेक्सिकन रेफ्रिड बीन्स
Crock Pot Pot Lentil Soup
बारबेक्यू टोफू
Split Pea Soup
टोफू र पालक शाकाहारी Lasagna
शाकाहारी जौ मिर्च
द्रुत क्रोक पॉट एप्पल मोबाईल
मीठा अनानास बेक्ड बीन्स
सजिलो क्रोक पॉट हरियो बियर क्यासेल
घुमाई चावल र दाल
शाकाहारी बेक्ड बीन्स
Crock पॉट चावल पडिंग
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 242 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 80 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 53 जी |
| आहार फाइबर | 8 जी |
| प्रोटिन | 8 जी |