यो क्लासिक मार्बोनी र पनीर नुस्खाले तीव्र पादरी पनीर र यसको उमीमी (वर्कस्टर्सशायर सॉस बाट स्वादको पाँचौं श्रेणी) बाट यसको बोल्ड स्वाद हुन्छ। पनीर एक ब्लकमा किन्नुहोस् र घरको सबै भन्दा राम्रो नतिजाको लागि यसलाई घुमाउनुहोस्; पूर्व कंक्रीट पनीरको ब्रेन्डर कन्नेस्टस्टर्च समावेश गर्दछ जुन चिकनी पिघलन रोक्छ। ब्रेकक्र्युट टपिंगले एक थोरै टुक्रालाई जोड्दछ, र तपाइँ यसलाई ताजा लसुन मक्खन संग ब्रेडक्रस चोर्ने गरेर पनि क्यारेक्टर दिन सक्नुहुन्छ। एक आसान हप्ताको रात को खाने को लागि एक साधारण हरियो सलाद को साथ यो सेवा गर्नुहोस या एक भीड-सुखी पक्ष पकवान को लागि एक पिछवाडे बारबेक्यू मा लाओ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 6 चम्मच मक्खन (विभाजित)
- 1/4 कप
- सबै उद्देश्यको आटा
- 1 चम्मच नमक
- 1/2 चम्मच सुकेको दाई
- 1/4 चम्मच मिर्च
- 3/4 चम्मच
- Worcestershire सॉस
- 3 कप दूध
- 1 सानो प्याज (ग्रेटेड)
- 3 कप (12 औंस) को टुक्रा तेज तेज पादरी पनीर
- 8 औंस कोहनी मार्गेरी (पर्याप्त नभएसम्म पकाएको र पकाउने)
- 3/4 कप
- नरम रोटीको टुक्राहरू
- वैकल्पिक: 1 चम्मच लहसुन (मिनिसिङ)
यसलाई कसरी बनाउने?
- Preheat ओवन 375 एफ बटर को 3-क्वार्ट क्यासेरोल डिश।
- मध्यम-कम गर्मीमा चटपिटमा 4 चम्मचको मक्खन पिउने। आटा, सुक्खा seasonings, र Worcestershire सस मा हलचल। कुक, निरन्तर हलचल, 1 देखि 2 मिनेटसम्म। खुसीसाथ दूधमा हलचल; पकाउन जारी राख्नुहोस्, प्रायः हिउँदो हुन्छ, जब मिश्रण मोटो र सजिलो हुन्छ। गर्मीबाट प्यान हटाउनुहोस्।
- ग्रेटेड प्याज र पनीरमा हलचल।
- क्यासरोल डिशमा मार्बोनीलाई डाल्नुहोस्।
- मार्गेनी मा चटनी डालो र धीरे मिश्रण मिश्रण गर्नुहोस्।
- बायाँको सानो चम्मच मक्खनमा सानो सानो भारी सासपासमा पिगेर मिनिसिड लसुनलाई सुरक्षित गर्नुहोस्, यदि वांछित भएमा यो एक मिनेटको लागि। ब्रेडक्रम्बको साथ मक्खन टोस्स र मार्गेरीको माथि समान फैलिएको छ।
- 30 मिनेटको लागि बेक गर्नुहोस्, वा मिश्रण बुलबुले र कुरकुरा टाउकोमा सुनको भूरी सम्म।
मकारोनी र पनीरको बारेमा थप
बालबालिकालाई अझै पनि तपाइँको सूचीमा शीर्षमा मनपर्छ? यी अन्य मार्बोनी र पनीर व्यञ्जनहरु हेर्नुहोस्:
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 853 |
| कुल मोटा | 59 g |
| पागलिएको बोसो | 33 जी |
| असंतृप्त फैट | 17 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 164 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,200 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 43 g |
| आहार फाइबर | 4 जी |
| प्रोटिन | 37 g |