फिनिस स्प्रिंग मेड, एक हल्का किण्वित नींबूले तयारी गरेर गहिरो मौसमको आगमन मनाउँदछ। यदि तपाईं मिस्त्री फ्लोटको रूपमा यो स्पार्कलिङ्ग पेय पिउनुहुन्छ भने, बच्चाहरूलाई सेवा गर्न राम्रो छ! तर चेतावनी दिइयो- सिमाले यो किण्वन लामो समय सम्मको विषाक्तताको लागि थोडा बुलबुली हुनबाट परिवर्तन गर्दछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
यसलाई कसरी बनाउने?
- पानीलाई स्थिर फोडामा ल्याउनुहोस्। बीचमा, स्ट्रिप्समा लिमहरूको बाह्य पहेंलो राइन्ड हटाउन नींबू जेस्टर वा आलु पेलर प्रयोग गर्नुहोस्, यसलाई ठूलो गिलास वा प्लास्टिकमा राख्नुहोस् (गैर-धातु र ताप-प्रमाण) कन्टेनर। लुम्बिनीको कडा आन्तरिक रसिन्ड बन्द गर्नुहोस् र छोड्नुहोस्। झिमको साथमा एक कंटेनरमा लिम्बूहरू र स्थानलाई स्लाइस गर्नुहोस्, भूरी र सेतो शिरो थप्नुहोस।
- एक पल्ट पानी फोडा भएपछि, यसलाई लिमोन र चिनी संग कन्टेनरमा राख्नुहोस्। गुनगुनाउनलाई ठोक्नुहोस्, त्यसपछि खमीरमा हलचल। आवरण र 24 घण्टाको लागि (र 48 घण्टा सम्म) कोठाको कोठामा बस्न अनुमति दिन्छ, वा जबसम्म सतहले बबलमा थोडा सुरु हुन्छ।
- सफ्ट गिलास बोतलों, क्वार्ट जार, वा प्लास्टिक कन्टेनरमा तरल मर्मत गर्नुहोस्। प्रत्येक बोटमा 5-6 किशमिश र 1 चम्मचको शर्करा थप्नुहोस्। कडा रूपमा सील र 2-5 दिनको लागि प्रशोधन गर्नुहोस्, वा किशमिशको माथिल्लो भागमा किशमिश सम्म पुग्नुहोस्।
- प्रशस्त राख्नुहोस् र ठुलो सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 44 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 2 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 12 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |