यो सजिलो र स्वादिष्ट asparagus नुस्खामा पहिलो asparagus blanch को आवश्यकता छैन। यस शैलीमा पकाएको एस्पारागस अधिक स्वादपूर्ण छ, र बहुमूल्य पोषक तत्वहरू राख्छ। यो asparagus नुस्खा पहिलो कोर्स वा सब्जी पक्षको रूपमा उत्कृष्ट छ। यो शेव्ड पर्मेसन पनीर संग स्वादिष्ट पोषित हुन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 पाउण्ड (1 गुच्छा) ताजा asparagus , आवश्यक छ भने बोतले छाया
- 2 Tbs। जैतून का तेल
- 1 Tbs। पानी
- 1 लौह लसुन, खुट्टा र आधा मा कट
- 1
- नींबू , रस
- नमस्ते र ताजा जमीन काली मिर्च स्वाद गर्न
- शेव्ड पर्मेसन पनीर (वैकल्पिक)
यसलाई कसरी बनाउने?
1. ठूलो स्टोन प्यानमा मध्यम-उच्च गर्मीमा, एस्पारागस, जैतून का तेल , पानी र लसुन थप्नुहोस्। लगभग 2 मिनेटको लागि कुक कुखुराको लागि, वा पानीले लगभग खारेज गरेको छ।
2. भाषाको साथ asparagus टस गर्नुहोस्, प्यान को कवर र 1 मिनेट को लागि पकाउनुहोस्। ढक्कन हटाउनुहोस् र asparagus टच गर्नुहोस्। ढक्कन पछाडि राख्नुहोस् र asparagus कुरकुरा-निविदा हो, लगभग 5 मिनेट सम्म दोहोर्याउनुहोस्। Asparagus धब्बेमा खैरो खैरो हुन सक्छ, जो पनी भुना भयो स्वादमा थप्छ।
3. नींबूको रस थप्नुहोस् र संयोजन गर्न ट्रेस गर्नुहोस्। लसुन हटाउनुहोस्, र नमक र काली मिर्च समायोजन गर्न स्वाद। तातो सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 137 |
| कुल मोटा | 7 g |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 5 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 9 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 17 जी |
| आहार फाइबर | 4 जी |
| प्रोटिन | 5 g |