Watercress सूप बनाउन को लागि धेरै तरिकाहरू छन् - केहि व्यञ्जनहरू एक सानो मात्रामा मरिच गरिएको माटो वा सुँगुर थप्नुहोस्, जबकि हक संस्करण चिन्ता बॉलहरू थप्न कल गर्छ। तपाईं मासु वा समुद्री खानालाई पूर्ण रूपमा छोड्न सक्नुहुन्छ। यो सरल संस्करणमा, सूपको पोषण लाभ बढाउन माछा फिलेटहरू थपिएका छन्। Watercress सूप सेवा गर्दछ 4।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 8 औंस माछा fillets, जस्तै हलिबट
- 1/2 चम्मच नुन
- ताजा जमीन काली मिर्च, स्वाद गर्न
- 1 चम्मच
- कन्सस्ट्राक
- 1/2 - 1 ठूलो गुच्छा ताजा पानीको पोल, तपाईंको प्राथमिकतामा निर्भर गर्दछ
- 1 टुक्रा ताजा अदरक
- 1 हरियो प्याज (वसन्त प्याज, घोडा)
- 3 कप
- चिकन भाइरस
- 1 कप पानी
- 1 चम्मच दानेदार चीनी
- नमक र मरिच, स्वाद गर्न
यसलाई कसरी बनाउने?
1. माछा फिलेटहरू पतली स्लाइसमा वा 3/4-इन्च क्यूबमा राख्नुहोस्। मध्यम आकारको कटोरामा नमक, काली मिर्च र कर्नस्टर्क जोड्नुहोस्। माछा थप्नुहोस् र अन्य अवयवहरूको तयारी गर्दा खडा गर्नुहोस्।
पानीको भान्सा धोएर सुत्नुहोस्। पानीको फोहरबाट जडहरू काट्नुहोस्, लगभग 1 इन्च छोडेर। लगभग 1 इन्च टुक्रामा पानी काट्ने खान्छन्।
3. अँध्यारो अनुहारमा 1 चम्मच बनाउन। सेतो र सेतो र हरियो दुबै प्रयोग गरी हरियाली प्याज छाड्नुहोस्।
4. ठूलो ससनी वा वाकमा, चिकन भाइरस र पानी फोडामा ल्याउनुहोस्। चिनियाँ र अदरकमा हलचल। एक मिनेटको लागि सिम गर्नुहोस्, त्यसपछि माछा थप्नुहोस्।
5. एक फोडा फिर्ता ल्याउनुहोस्, त्यसपछि watercress र हरियो प्याज जोड्नुहोस्। 2 - 3 मिनेटको लागि उचाइ, जबसम्म माछा पकाएको छ र पानीको पातहरू उज्यालो हरियो र पतित हुन्छ।
6. टेस्टिंग र समायोजन समायोजन, नमक र / वा मरिच थप्न चाहिएको थप। तातो सेवा गर्नुहोस्।
शीर्ष चीनी सूप व्यञ्जनहरु
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 106 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 34 मिलीग्राम |
| सोडियम | 668 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 7 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 16 जी |