यो "नुस्खा" र धेरै अजीब स्वादिष्ट हुन यो सजिलो लाग्न सक्छ, र अरियनले भर्खरै एक अधिग्रहण स्वाद हो। तर यो ग्रीक दही पेय एक ताजा ताजा अल्कोहल कूलर हो जब तपाईं यसलाई प्रयोग गर्नुहुनेछ।
तपाईं ठुलो र तपाईंको सोडियम स्तर पुनर्स्थापना गर्न को अतिरिक्त, ariani - αριάνι ग्रीक मा र आह-रे-YAH-nee - एक हनोवर हत्यारा को रूप मा एक प्रतिष्ठा को आनंद ले। यो आफैं केहि रोचक भिन्नताहरु लाई उधार्छ यदि सादा दही को स्वाद विशेषतया तपाईंलाई अपील गर्दैन।
पेय मूल टर्कीबाट हो, तर यो ग्रीसका टर्कीहरूमा टर्की मूलको ग्रीसको ठूलो जनसंख्यामा व्यापक रूपमा चिनिन्छ। यो टर्कीबाट सीधा विरासत हो - यसलाई त्यहाँ ईरानी भनिन्छ - र विशेष रूपमा इव्रोस र थ्रेसका ग्रीक क्षेत्रमा लोकप्रिय छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 कप सादा ग्रीक दही
- 2 कप पानी
- नमस्कार स्वाद
यसलाई कसरी बनाउने?
- दही, पानी र नमक एक ब्लेंडरमा थप्नुहोस्।
- मिश्रण नभएसम्म मिश्रण धेरै फोम हुन्छ।
- बर्फ माथि सेवा गर्नुहोस्।
सुझावहरू र परिवर्तनहरू
- धेरै जना यो नुन नुनको बिना। यदि तपाईंले पहिले अरियनलाई प्रयास गर्नुभएन भने, नमक बिना सुरू गर्ने विचार गर्नुहोस्। दही र पानी मिलाउनु, त्यसपछि यसलाई स्वाद परीक्षण दिनुहोस्। सानो नमक थप्नुहोस्, त्यसपछि केही थप मिश्रण गर्नुहोस् र फेरि स्वाद गर्नुहोस्। जबसम्म तपाईंसँग अपील गर्न नमकपनको सही मात्रा संग एक पेय नभएसम्म राख्नुहोस्।
- जब ईरानीहरूले यो नुस्खा बनाउछन्, तिनीहरू तयारी पछि गिलासमा ताजा टकसालको स्पर्श जोड्छन्। उनीहरूले आफ्नो संस्करण डूगलाई बोलाउँछन्।
- अरिआइ कहिलेकाहीं केफिरसँग भ्रमपूर्ण छ, तर यो फरक छ। केफिरले अनाज र दूधको साथ बनाइन्छ - दही छैन।
- यद्यपि फल थप को परम्परागत छैन, यसले स्थानमा हिड्न सक्छ। छोटो पानी संग ब्लेंडर मा आफ्नो छनौट को फल चोरी गर्नुहोस, त्यसपछि कुनै सफ्ट या स्टेनर को माध्यम ले कुनै पनि पिल्ला भागहरु लाई छुटकारा दिनुहोस। फलिया मिश्रणमा अरियन थप्नुहोस् र राम्रोसँग हलचल गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 51 |
| कुल मोटा | 2 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 6 मिलीग्राम |
| सोडियम | 172 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 4 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 4 जी |