यूनानी: τυροκαυτερή, ले tee-roh-kahf-teh-REE
उत्तरपूर्वी ग्रीसमा थ्रेसको क्षेत्रको विशेषता, यो डिप ग्रीसमाथि सेवा गरिन्छ - गर्मीको विभिन्न डिग्रीमा। मेरो परिवारले यो एक हटलाई मनपर्छ, त्यसैले म जलापाने काली मिर्च प्रयोग गर्दछु जुन मेरो आँखाले तिनीहरूलाई छोडिदिन्छ । यो नुस्खा लाल र हरियो मिर्च संग काम गर्दछ। हल्का वा तातो, यो एक स्वादिष्ट डुबाइ हो।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/2 पाउन्डको फटा पनीर
- 1 काली मिर्च (हल्का हल्का, प्राथमिकतामा निर्भर गर्दछ)
- 3 चम्मच। जैतून का तेल
यसलाई कसरी बनाउने?
फोर्कको प्रयोग गरेर साना टुक्राहरूमा फटा फेरियो।
काली मिर्चले 2 वटा चम्मच तेलको तेलमा साउथ गर्नुहोस् जब सम्म छाला हल्का हिउँद हुन्छ। स्टेम हटाउनुहोस् र खारेज गर्नुहोस्, र काली मिर्च धेरै सानो टुक्रामा राख्नुहोस्। एक मोर्टार र मोती प्रयोग गरेर मरिच र तेल जोड्नुहोस् यो पनीरमा सुरक्षित गरिएको थियो र चिकनी सम्म मसाएर थपिएको जैतून का तेल थप्नको लागि यदि मोटो (तर ठुलो) डुब्नको लागि आवश्यक भएमा थप जैतून का तेल थप्दै।
अजवालीको बिट संग गार्नु पर्यो।
वैकल्पिक रूपमा: पनीर, काली मिर्च र तेललाई ब्लेंडर र मिक्समा सेटिइङबाट राख्नुहोस्, सही स्थिरता ल्याउन आवश्यक छ भने थप जैतून का तेल थप्दै।
सुझाव: यदि तपाईंसँग काली मिर्च धेरै छिटो छ भने, यसलाई पानी चलिरहेको एक तर्फबाट तल निस्कनुहोस् र हटाउनुहोस् र सेतो आन्तरिक झिल्ली हटाउनुहोस्। साउटेइङ भन्दा पहिले सुत्केरी सुत्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 60 |
| कुल मोटा | 6 g |
| पागलिएको बोसो | 2 जी |
| असंतृप्त फैट | 3 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 13 मिलीग्राम |
| सोडियम | 130 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 1 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 2 जी |