के तपाईं चिकन माथि सलाद स्यान्डविच स्पाइस गर्न नयाँ तरिका खोज्दै हुनुहुन्छ? स्वेच्छाजनक चिकन स्तन, zesty चिमिचुरिरी, ताजा ग्रील्ड मक र पेपप्याडहरूसँग यो मुखवाटको संस्करण प्रयास गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- धुम्रपान गरिएको चिकनको लागि:
- 2 चिकन स्तन
- 2 चम्मच। जैतून का तेल।
- आधा चम्मच लसुन नमक
- स्मोक गरिएको चिकन सलादको लागि:
- 2 स्मोक गरिएको चिकन छाती, कटाई
- 2 चम्मच। mayo
- 1 tbsp। chimichurri
- 1 tbsp। ग्रील्ड मक्का
- 1 tbsp। कटा पेपपडेज
- नम्वर र स्वाद स्वाद
- स्यान्डविचका लागि:
- 2 कोब्लेस्टोन ब्रेड कम्पनी ™ टूस्टेड प्याज रोल्स
यसलाई कसरी बनाउने?
-सुरुवाट चुरोट-
- Ziplock थलोमा चिकन थप्नुहोस् र लसुन नुन र जैतून का तेल थप गर्नुहोस्। यसलाई कम्तिमा दुई घण्टाको लागि बस्न दिनुहोस्।
- बिग ग्रीन एग® तयार पार्नुहोस् ईजीजी को तल मा भिजेदार साइडर काठ चिप्स र कार्बनिक कोइको को एक सानो मुट्ठी राखेर यसलाई ईजीजी आगो स्टार्टर संग हल्का बनाउनुहोस्। खुट्टाको सामना गर्नुहोला र धातु गेट जोड्नुहोस्। ईजीजी बन्द गर्नुहोस् र 340ºF को वरिपरि गर्मी विनियमित गर्ने प्रयास गर्नुहोस्। यो माथि खोल गरेर यो आधा इन्च उचालेर तल निस्कने समायोजन गर्नुहोस् ताकि एक इन्च भन्दा माथि एक इन्च उजागर हुन्छ।
- आफ्नो ईजीजी को बारे मा एक घन्टा को लागि देखो कि यस समय धेरै गर्म बिना बिना विनियमित गर्ने समय छ। चिकन जोड्नुहोस् र यसलाई लगभग 30 मिनेटको लागि धुवाँ गरौं वा आन्तरिक तापमान 160ºF पुग्छ। गर्मीबाट हटाउनुहोस् र ठोल्नुहोस्।
- नुस्खाको अर्को चरणको लागि EGG हटाउनुहोस्।
-अघिसम्म चुरोट चकलेट-
मेयो र चिमिचुर्रीलाई एक मध्यम आकारको कटोरामा जोड्नुहोस् र जुलुसमा हलचल गर्नुहोस्। कटा चिकन, ग्रील्ड मक र प्यापप्याडहरू थप्नुहोस्। नमक र चूनाको स्वाद स्वाद र अलग।
-उहाँको सद्भाव-
- एक पटक चिकन सलाद तयार भएपछि एकपटक केही मिनेटका लागि कोब्लेस्टोन ब्रेड कम्पनी ™ टोस्टड प्याज रोल्स टोस्ट र चिकन सलादको आधा भागमा प्रत्येक रोल भर्नुहोस्। सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 5338 |
| कुल मोटा | 310 g |
| पागलिएको बोसो | 82 जी |
| असंतृप्त फैट | 132 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 1,674 मिलीग्राम |
| सोडियम | 2,571 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 61 g |
| आहार फाइबर | 7 g |
| प्रोटिन | 542 g |