यो सजिलो रूबेरब चटनी नुस्खाले 2 कप बनाउँछ, 4 देखि 6 मान्छेका लागि पर्याप्त। चुटनी जोडाको मीठो र ताल जाडो सुन्दर तरिकाले पनी बिरुद्ध वा ग्रील्ड पोर्क चोप्सहरू वा चिकन संग वा यसलाई पोर्क रोस्ट वा हैम सँगसँगै सेवा गर्दछ।
मैले नुस्खामा सूखे कोरी प्रयोग गरे, तर सूखे क्रेनबेरी वा किशमिश पनि स्वादिष्ट हुनेछ।
अग्रतामा च्याटनी बनाउनुहोस् र फ्रिजमा भण्डारण गर्नुहोस् 1 हप्ता सम्म।
नुस्खाले 2 देखि 5 कप चटनी बनाउँछ, पर्याप्त 4 देखि 6 सर्भरका लागि।
सम्बन्धित पनीर: सानो ब्याच स्ट्राबेरी जाम
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2/3 कप शर्करा (दानेदार)
- 1/4 कप साइडर सिरका
- 3 कप रोबर्ब (स्लाइस, लगभग 1 पाउन्ड)
- 1/2 कप रातो प्याज (कटाई)
- 1/2 कप सूखे चेरी (तीखा, कडा कटाई)
- 1/2 चम्मच लसुन पाउडर
- 1/2 चम्मच ग्राउन्ड अदरक
- 1/2 चम्मच मिर्च पाउडर
- 1/2 चम्मच दालचीनी (जमीन)
- 1 ड्यास लाल मिर्च ब्रेक कुचल
- 1 ड्यास लौ (जमीन)
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक भारी मध्यम सॉसन मा चीनी र सिरका गठबंधन। एक फोडा ल्याउनु र कुकुर नभएसम्म पकाउनुहोस्। लसुन पाउडर, अदरक, चिनी पाउडर, दालचीनी, रातो काली मिर्च, र लौरी सहित, रिब्रान्ब, कटा रातो प्याज, र काटेको चेरी थप्नुहोस्।
- रोबर्ब र सब्जियां निविदा नभएसम्म मध्यम तापक्रममा पकाउन जारी राख्नुहोस् र मिश्रणमा मोटो हुन्छ, वा लगभग 6 देखि 8 मिनेट सम्म।
- रूबर्ब चटनीलाई सफा 1-पिन्ट जार वा कन्टेनर र ठुलो स्थानान्तरण गर्नुहोस्। 1 हप्ता सम्म फ्रिजमा चटनी राख्नुहोस् र भण्डार गर्नुहोस्।
- ग्रिले वा पान-फ्राइड पोर्क चोप्सहरू वा चिकन, वा पोर्क भुना वा पकाएको ह्याम सँगसँगै चटनीको सेवा गर्नुहोस्।
तपाईं पनि मन पर्छ
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 44 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 4 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 11 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 0 g |