यो नुस्खामा सीट्रिटको बिट थप गर्दा वास्तवमा प्राइभेट रिभको स्वादलाई उज्ज्वल गर्दछ। भुनाको आकारमा आधारित सामग्रीहरू समायोजन गर्नुहोस्। यो नुस्खा चार-हड्डी प्रेमी रिबको लागि उद्देश्य छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 4 चम्मच नारंगी जेस्ट (वा 2 सुन्तलाबाट रकम)
- 2 चम्मच / 30 एमएल जैतून को तेल
- 4 लसुन लहसुन (मिनिसिङ)
- 1 चम्मच / 15 एमएल नमक
- 1 चम्मच / 15 एमएल ताजा थिम पातहरु
- 1 चम्मच / 15 मिलीलीटर ताजा मर्जोरम (कटाई)
- 2 चम्मच / 10 एमएल काली मिर्च (मोटे जमीन)
यसलाई कसरी बनाउने?
1. सानो कटोरामा अवयवहरू जोड्नुहोस् र भुनामा लागू गर्नुहोस्। 30 मिनेटको लागि कोठाको तापमानमा उभौं।
2. निर्देशित रूपमा कुकुर। मिक्सचर फ्रिजमा एक वाटाइट कन्टेनरमा भण्डार गरिएको 3 दिनका लागि अन्तिम हुनेछ। डबल या ट्रिपल नुस्खा भुनाको आकारको आधारमा।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 61 |
| कुल मोटा | 4 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 2 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 876 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 7 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 1 g |