यो ढिलो कुकर नुस्खा माङ्गो वा आचरण चटनी, प्याज, र सिजनिंग को जर बनाउन एक तस्वीर हो। आलु वा चावल र एक स्वादिष्ट परिवारको भोजनको लागि एक तरकारी सब्जी संग यो स्वादयुक्त पोर्क भुटानीको सेवा गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 बेकार पोर्क लिइन भुना (लगभग 3 देखि 4 पाउण्ड)
- 1 ठूलो मीठो प्याज (कटाई)
- नमक र काली मिर्चको ड्यास
- 1/2 चम्मच लसुन पाउडर वा 1 सानो क्लोव लसुन (पतला मिनी)
- 1 जार (12 औंस) मंगो वा आचरण चटनी
- 2 चम्मच ब्राउन शुगर
- 1 चम्मच अनाज सरसफाइ
- 1/2 चम्मच ग्राउन्ड अदरक
- 1 चम्मच करी पाउडर
यसलाई कसरी बनाउने?
- भुटानी र पट सुखार्न; थप मोटो ट्रिम गर्नुहोस्।
- 5 देखि 7-क्वार्ट स्लिप कुकरको तलमा कटाई प्याज राख्नुहोस्। हल्का नमक र कालो मिर्चले लसुन पाउडर वा ताजा मिनिसिङ लसुनको साथमा रगत लिन्छ। छिटो कुकरमा रूस्ट राख्नुहोस्। बाँकी अवयवहरू जोड्नुहोस् र भुवनमा चम्मच। 1 घण्टाको लागि हाई र पकाउनुहोस्, त्यसपछि LOW लाई कम गर्नुहोस् र 6 देखि 8 घण्टा लामो खाना पकाउनुहोस् वा उच्च 3-3 घण्टा लामो समयसम्म खाना पकाउनुहोस्। भुटानीले तुरुन्तै पढ्ने थर्मामीटर वा मासु थर्मामीटरमा भुइँमा राखेपछि कम्तिमा 160 डिग्री रेजिस्टको बीचमा राख्नु पर्छ।
- क्रोकोपट्टिबाट रूट हटाउनुहोस् र न्यानो राख्नुहोस्; एक माध्यम सससेन मा रस डालना। लगभग एक देखि तीन सम्म कम्तिमा 5 देखि 8 मिनेटको लागि रसहरू सिम्याउनुहोस्। 1 चम्मचको चिसो पानीको साथ 1 चम्मच कर्नस्टर्कलाई मिलाउनुहोस्, सुचारू नभई हिउँदिरहन्छ। रसहरु मा कोस्टस्टर्क मिश्रण हल करो र मोटे सम्म लगभग 1 मिनेट को लागि खाना पकाएर जारी राख्नुहोस।
थप पोर्क लिइन
लसुन र हर्ब क्रस्टड पोर्क लिइनस्टस्ट
फ्रिस्टलिङ आलु संग रोस्ट पोर्क रिब रोस्ट
हनी चमकदार पोर्क लीन रोस्ट
भरिएको पकाएको पकाइएको पोर्क लिइन
बीयर ब्रेस्ड पोर्क लियोन
लसुन र हर्ब क्रस्टड पोर्क लिइनस्टस्ट
ढिलो कुकर व्यंजनहरू | Casseroles | मुख्य नुस्खा सूचकांक
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 342 |
| कुल मोटा | 16 जी |
| पागलिएको बोसो | 6 g |
| असंतृप्त फैट | 7 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 97 मिलीग्राम |
| सोडियम | 113 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 13 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 34 g |