यदि तपाईं उष्णकटिबंधीय स्वादहरूको प्रशंसक हुनुहुन्छ भने, तपाईं यो अनानास नारियल सुचारु नुस्खालाई प्रेम गर्नुहुन्छ। यसले नारियल स्वादको डबल तहको लागि दुवै नारियल दूध र टुक्रा नारियल समावेश गर्दछ। यदि तपाईं आफ्नो चीनीको सेवनलाई सीमित गर्न चाहानुहुन्छ भने, तपाइँले नुहाउने नारियल दूध प्रयोग गर्नुहोला, यो नुस्खाको लागि अचम्ममा छाएको नरिवल र नपढिएको जमे भएका अनानास बन्दुकहरू। तिनीहरूलाई स्थानीय स्वास्थ्य खाना वा प्राकृतिक भोजन सुपरमार्केटमा हेर्नुहोस्, जस्तै पूर्ण फूड्स मार्केट वा ट्रेडर जो हो।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 3 कप अनानास (बन्द, छायांकन, जमे भएका)
- 1/2 कप नारियल दूध (नरम, नारियल को क्रीम छैन)
- 1/2 कप अनानास रस
- 2 चम्मच। नारियल (असुरक्षित, छोटो)
- 1/2 कप दही (वेनिला)
- 1 tbsp। प्रिय
- वैकल्पिक: 1 चम्मच। अनानास (बन्दूकको लागि जुत्ता)
यसलाई कसरी बनाउने?
- सबै अवयवहरूलाई एक smoothie ब्लेंडरमा राख्नुहोस्, जस्तै ब्लेंडटेट वा सूचीबद्ध क्रममा एक भितामेक्स ब्लेंडर। सुचारु वा मनपर्दो बनावट सम्म प्रक्रिया गर्नुहोस्।
- अनानास बन्दुकहरूका साथ गार्निश। तुरुन्त सेवा गर्नुहोस्।
यदि तपाईं र तपाईंको बच्चाहरु मात्र पर्याप्त smoothies प्राप्त गर्न सक्दैन, हाम्रो केहि मनपर्ने नाश्ता smoothie व्यञ्जनहरु कोसिस गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 372 |
| कुल मोटा | 18 जी |
| पागलिएको बोसो | 15 जी |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 8 मिलीग्राम |
| सोडियम | 42 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 54 जी |
| आहार फाइबर | 6 g |
| प्रोटिन | 5 g |