यी पोर्क चोप्सहरू कटाईका मीठो आलु, अनानास र स्याउसँग सजिलै राख्छन्। ब्राउन शुगर र अनानास रस राम्रो तरिकाले चप र मीठो आलु राम्रोसँग सेवा गर्छन्।
म पूर्ण र सन्तुष्टिजनक भोजनको लागि केही भत्किलो ब्रोकोली वा हरियो सेम थप्नेछु।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 देखि 3 माध्यम मीठा आलु
- 6 पोर्क लिइन चोप्स (लगभग 1 इन्च मोटी)
- 2 चम्मच सब्जी तेल
- 1 चम्मच नमक
- 1/8 चम्मच काली मिर्च
- 1 अनानास बन्दूकहरू (लगभग 12 औंस)
- 1/4 कप ब्राउन शुगर (हल्का, प्याकेड)
- 3 सेब (खुबै, कोर, र कटाई)
- 2 चम्मच आटा
यसलाई कसरी बनाउने?
- मधुमेह आलु छान्नुहोस् र मोटो (लगभग 3/4 इन्च) राउन्डमा टुक्रा गर्नुहोस्। छुट्याइएको।
- एक ठूलो, भारी कुखुरा मा तेल को ताप मा गरम गर्नुहोस।
- नमक र ताजा जमीन काली मिर्च संग सुँगुरको पोर्क चोप्स। तिनीहरूलाई स्किललेटमा राख्नुहोस् र प्रत्येक पक्षमा लगभग 4 देखि 5 मिनेटको लागि पकाउनुहोस्, वा खरानी सम्म।
- सुँगुर आलुहरू पोर्क चोप्समा थप्नुहोस्।
- रस राख्ने अनानास बन्दुकहरू। अनानास रस को 1/3 कप को मिश्रण र भूरा शर्करा; पोर्क चोप्सहरू र मीठो आलुहरू खान्छन्।
- आवरण, कम गर्न गर्मी घटाउनुहोस् र 45 मिनेटमा 1 घण्टाको लागि उकालो गर्नुहोस्। अनानास बन्द र स्याउ स्लाइसहरू थप्नुहोस्। 15 मिनेट लामो लामो खानाको लागि कडा रूपमा राख्नुहोस् र खाना पकाउन जारी राख्नुहोस्, वा सुँगुरका पोलहरू नपनाउनुहोस् र सेब स्लाइस निविदा हुन्छन्।
- पोर्क चपहरू, मीठो आलु, सेब र अनानासलाई भत्काउनको लागि हटाउनुहोस् र न्यानो राख्नुहोस्।
- 1 कप बनाउनको लागि खाना पकाउने तरलमा पर्याप्त पानी थप्नुहोस्। ठीलो पानीको चम्मचको साथ 1 1/2 चम्मचको आटा कोमल बनाउनुहोस्; एक चिकनी पेस्ट बनाउन हलचल। तातो तरलमा आटा-पानी मिश्रण हल गर्नुहोस्। कम तापक्रममा पकाउन जारी राख्नुहोस्, घिमिरे सम्म निरन्तर रहन्छ।
- सुँगुरको पोर्क चप र मीठो आलु संग सान्त्वना गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 656 |
| कुल मोटा | 30 जी |
| पागलिएको बोसो | 9 जी |
| असंतृप्त फैट | 13 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 134 मिलीग्राम |
| सोडियम | 367 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 50 g |
| आहार फाइबर | 6 g |
| प्रोटिन | 46 जी |