खूनी रम पंच एक पारंपरिक संग्राहक मा लिन्छ र यसको गाढा रातो रंगले यसलाई खतरनाक अनुभव दिन्छ जुन तपाईंको हेलोवीन पार्टीको लागि एक ईरिक पंचको रूपमा उत्तम छ। केहि पाठकहरु लाई उल्लेख गरिएको छ (बरु उल्लङ्घन, म भन्न सक्छु) यो एक धेरै बलियो पंच हो। आफैलाई चेतावनी दिइयो।
सामग्रीहरूको लामो सूचीको बावजूद, यो वास्तवमा निर्माण गर्न एक धेरै सरल पंच हो । तथापि, कुञ्जी यो समय अगाडी बनाउन र सबै सामग्रीहरूलाई सेवा गर्नु अघि सँगै आराम गर्न अनुमति दिन्छ।
मजाक गरेर तपाईंको पंच कटोरा नकली मकईहरू, कोबेबेब (कटोराको बाहिरमा), वा पिडामा, खाद्य गार्निशको साथ पिउनमा यस लाइची आँखाको पछाडि मनपर्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1-750ml बोतल
- DonQ क्रिस्टल रम
- 1/2 बोतल
- रातो शराब
- 6 औंस
- ताजा चमेको रस
- 6 औंस
- ट्रिपल सेक लिकर
- 6 औंस
- सरल सिरप
- 2
- पतला पहिएहरु मा कटा भयो
- 2 रातो
- पतली पाङ्ग्राहरूमा कटाएको सुन्तला
यसलाई कसरी बनाउने?
- सबै सामग्रीहरूलाई ठूलो पंच कटोलमा थप्नुहोस् र फ्रिजमा कम्तिमा दुई घण्टा अगाडि राख्नु अघि।
- पंच गिलासमा बर्फमाथि सेवा गर्नुहोस्।
खूनी रम पंच कसरी बलियो छ?
मैले पहिले नै चेताउनी गरें, यो कमजोर पंच छैन र जब हामी संख्याहरु चलाउछौं, हामी पाउँछौं कि अल्कोहल सामग्री अन्य पंच व्यञ्जनहरु भन्दा उच्च छ । यदि नुस्खामा लिखित रूपमा मिश्रित भने, खूनी रम पंचको लगभग 24% एबीवी (48 प्रमाण)।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 233 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 63 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 1 9 |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 1 g |