धेरै भन्दा VitaMix व्यंजनहरू जस्तै, यो एक स्वस्थ छ। मोटो मा कम, फाइबर, उच्च पोटेशियम र भिटामिन सी मा उच्च, यस घरको टमाटर स्ट्रॉबेरी आइसक्रीम तपाईंको एक मनपर्ने भिता मिक्स व्यंजनहरू बनेको छ।
यो नुस्खा भिटा-मिक्स निगमबाट अनुमतिको साथ पुनःप्राप्त गरिएको छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 कप पाम टमाटरहरू धोए
- 1/4 कप दूध (स्किम, 1 प्रतिशत वा 2 प्रतिशत)
- 1/3 कप दाग गरिएको चीनी
- 16 बजे। फ्रिज गरिएको अनलिस्ट स्ट्रबबेरीहरू
यसलाई कसरी बनाउने?
- सूचीबद्ध सूचीमा तपाईंको विट मिक्स ब्लेंडरमा सबै सामग्रीहरू राख्नुहोस्।
- बच्चा सुरक्षित गर्नुहोस्, र छेउमा घुसाउनुहोस्।
- भिन्न छान्नुहोस्, गति # 1। मेशिन खोल्नुहोस्, र चाँडै गति बढाउनुहोस् # 10, त्यसपछि उच्च।
- छेउमा जमेको फल ब्लेडमा पुर्याउनुहोस् जब सम्म मिश्रण मिश्रण र फ्रिज हुन्छ।
- जब मिश्रणहरू लगभग 30-60 सेकेण्डमा चापमा चारवटा चण्डाहरू बनाउँदछ। ओभरमैक्स नगर्नुहोस्, वा मिश्रण पिघ्न सुरु हुनेछ।
8, 1/2 1/2 सेवा सर्भर बनाउँछ।
प्रति सेवा: 60 कैलोरी, 0 जी वोसो (0 जी संतृप्त वसा), 1 मिलीग्राम कोलेस्ट्रल, 5 मिलीग्राम सोडियम, 149 मिलीग्राम पोटेशियम, 15 जी कार्बोहाइड्रेट, 2 जी फाइबर, 1 जी प्रोटीन, 5% भिटामिन ए, 2 9% भिटामिन सी।
स्ट्रबबेरी व्यंजनहरू
स्ट्रबबेरी पालक सलाद
स्ट्रबबेरी सुरंग केक
स्ट्रबेरी Smoothie
स्ट्रबेरी केला Smoothie
चकलेट स्ट्रबबेरी धुंधला
स्ट्रबबेरी धुंधला
Peanutty चॉकलेट स्ट्रबेरी कवर
स्ट्राबेरीको साथ फ्रान्सेली टोस्ट क्यासरोल
दही Parfaits
चकलेट स्ट्राबेरी कर्टकेक
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 59 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 1 मिलीग्राम |
| सोडियम | 5 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 14 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 1 g |