फ्राइड हरियो टमाटर वा बैग्नरको लागि यो स्वादयुक्त सॉस प्रयोग गर्नुहोस्, वा समुद्री खाना र चावल वा पास्ताको साथ एक चटनीको रूपमा सेवा गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 चम्मच मक्खन
- 1 चम्मच जैतून का तेल
- 1 सानो प्याज (कटाई)
- 1 लौह लसुन (मिनिसिङ)
- 1/2 कप हरियो वा रातो काली मिर्च (कटाई)
- 1/2 कप अजवाइन (कटाई)
- 1 चम्मच क्रिसमस सिजन
- 1/2 चम्मच सूखे पत्ता थिम
- 1/2 चम्मच ग्राउण्ड पेपरिका
- 1 चम्मच वर्कस्टर्सशायर सॉस
- ड्यास जमीन कालो मिर्च
- 1/4 चम्मच नुन
- 1 कर सकते हो (14.5 औंस) टमाटर रस संग (diced)
- 1 चम्मच टमाटर पेस्ट
- 1/2 वटा कप चिकन भाइरस
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक चम्मच मक्खन र एक चम्मच तेल को माध्यम मा एक sacepan मा गरम। कटा प्याज, लसुन, कटा अजमेर र घण्टी काली मिर्च जोड्नुहोस्; साउटे सम्म निविदा सम्म।
- 1 चम्मच क्रियोल सिजनमा हलचल, थिम र पेपरिका, मरिचको ड्यास, 1/4 चम्मच नुन, टमाटर, टमाटर पेस्ट, र चिकन भाइरस। लगभग 10 मिनेटको लागि कम गर्मीमा सिमाना गर्नुहोस्।
- टेस्ट र समायोजन समायोजन गर्नुहोस्।
- तारेको हरियो टमाटर वा बैङ्गीको साथ सेवा गर्नुहोस्, वा चिन्ता वा अन्य समुद्री खाना संग प्रयोग गर्नुहोस्।
तपाईं पनि मन पर्छ
- चावलको साथ क्लासिक चिन्ता क्रियोल
- Andouille Sausage संग क्र्लोर चिकन र चावल कोसेल
- क्रीम क्रियोल सस मा चिकन स्तन
- क्रियोल चिन्ता Etouffee
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 48 |
| कुल मोटा | 2 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 3 मिलीग्राम |
| सोडियम | 43 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 6 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 1 g |