यो क्लासिक मूंगफली साई डिप्ट सस मा एक स्वादिष्ट विविधता हो जुन केहि पारंपरिक क्यारिबियन वा जर्क स्वाद शामिल छ। ग्रील्ड चिन्ता, चिकन र सुँगुर स्किभका लागि अति ठूलो।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 3/4 कप सोया सस
- 1/4 कप क्याचअप
- 1/4 कप चिकनी मूंगफली मक्खन
- 1 चूनेको रस
- 2 चम्मच गहरा रम
- 2 चम्मच ब्राउन शुगर
- 2 चम्मच कालो मिर्च
- 1 चम्मच कुखुराको रातो काली मिर्चियो
- 1/2 चम्मच लसुन पाउडर
- 1/2 चम्मच ग्राउन्ड अदरक
यसलाई कसरी बनाउने?
1. ठूलो ससनीन लिम्मेको रस र सोया ससमा। सिंक गर्न र चीनी जोड्नुहोस्। जबसम्म चिनी भंग गर्न सकिँदैन। मूंगफली मक्खन, केचअप, रम जोड्नुहोस्, र स्टिरिंग जारी राख्नुहोस्। बाँकी सामग्रीहरू थप्नुहोस् र राम्ररी मिश्रण गर्नुहोस्।
2. गर्मीबाट हटाउनुहोस् र कोठाको तापमानमा छाड्नुहोस्। ग्रील्ड माट संग सेवा, विशेष रूप देखि चिंराट, चिकन या पोर्क। एक वाटाइट कंटेनरमा दुई दिन सम्म फ्रिज गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 11 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 168 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 1 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |