बस डिलेक्ट गर्न सकिने, यी ढिलो कुकर बीबीक्यू बीफ रिब्स, नमी, निविदा र स्वादयुक्त हुन्छन्। तपाईंको सुस्त कुकरमा राख्नु अघि स्वादमा सील गर्न छोटो रिब्बालाई द्रुत चिसो दिनुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 3 पाउन्ड (1.4 किग्रा) छोटो मासु पसल
- 1 कप (240 एमएल) बारबेक्यू सस
- 1/3 कप (80 एमएल) बीफ स्टक
- 1/4 कप (60 एमएल) पानी, प्लस 3 चम्मच (45 मिलीलीटर) पानी
- 1/4 कप (60 एमएल) रातो शराब
- 1 चम्मच (5 एमएल) वर्कसेर्सियर सॉस
- 1 1/2 चम्मच (7.5 मिलीलीटर) कोषेर नमक
- 1/2 चम्मच (2.5 एमएल) प्याज पाउडर
- 1/2 चम्मच (2.5 मिलीलीटर) मिर्च पाउडर
- 1/2 चम्मच (2.5 एमएल) लसुन पाउडर
- 1/2 चम्मच (2.5 एमएल) काली मिर्च
- 2 चम्मच जैतून का तेल
यसलाई कसरी बनाउने?
1. ठूलो स्किलेटमा, तातो जैतून का तेल।
2. रिबनमा नमक र कालो मिर्च लागू गर्नुहोस्। रिब्बहरू कुखुरामा राख्नुहोस् र सबै पक्षहरू घुमाउनुहोस्, लगभग 2 देखि 3 मिनेटसम्म।
3. प्यानबाट हटाउनुहोस् र ढीलो कुकरमा थप्नुहोस्।
4. बीफ स्टक , शराब, र 1/4 कप (60 मिलीलीटर) पानीको मिश्रण र रिब्समा राख्नुहोस्। ढिलो कुकरमा प्लेस ढक्कन, मध्यम तापको लागि तापमान सेट गर्नुहोस् र रिब्सलाई 2 1/2 देखि 3 घण्टाको लागि पकाउन अनुमति दिनुहोस्। यस बिन्दुमा, रिब्सले धेरै वोसो प्रदान गर्दछन्।
5. मस्तिष्क पसलहरू र ढिलो कुकरमा फर्कनुहोस्। संयोजन बारबेक्यू सस, 3 चम्मच (45 मिलीलीटर) पानी, वर्कोस्शियर चटनी, प्याज पाउडर, मिर्च पाउडर , र लसुन पाउडर मिश्रित सम्म सम्म। रिब्स मा मिश्रण र कम गर्न को लागि गर्मी को कम गर्नुहोस। रिबहरूलाई अर्को 2 देखि 3 घण्टाको लागि पकाउने अनुमति दिनुहोस्।
6. आफ्नो मनपर्ने पक्षका साथ सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 1373 |
| कुल मोटा | 99 जी |
| पागलिएको बोसो | 41 जी |
| असंतृप्त फैट | 48 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 312 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1, 940 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 31 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 84 जी |