ढोका खोलिएको पोर्क क्यानरको लागि "कांटा-निविदा" शब्द आविष्कार गरिएको थियो। यकीन छ कि यो आधे दिन लाग्छ, तर भवन प्रत्याशाले पहिलो पटक चिपचिपा, रसिलो खुट्टाको सुँगुरको मासुलाई अझ राम्रो बनाउँछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 3 1/2 देखि 4-पाउण्ड
- पोर्क क्यानर रोस्ट (पनि भनिन्छ
- पोर्क बट वा बोस्टन बट)
- वैकल्पिक: 1 चम्मच तरल धूम्रपान
- सुकेको रूबको लागि :
- 2 चम्मच ब्राउन शुगर
- 1 चम्मचको नमक
- 1 चम्मच कालो मरिच (ताजा जमीन)
- 1 tablespoon paprika
- 2 चम्मच मिर्च पाउडर
- 2 चम्मच लसुन पाउडर
- 2 चम्मच प्याज पाउडर
- 2 चम्मच ग्राउण्ड जीरा
- 1 चम्मच केयेन
यसलाई कसरी बनाउने?
मासु कुच्याउनुहोस्, र कागज पेटीहरूसँग टाँस्नुहोस्। अतिरिक्त मोटाको कुनै ठूलो टुक्रा टाँस्नुहोस्। मर्नुको घिमिरे सँगै मिलाउनुहोस्, र सुँगुरको सबै किनारहरु र मासु मा कुनै पनि तहमा कोट।
पूर्वोत्तर ओवन 215 डिग्री एफ।
ठूलो डच ओवनमा पोर्क, फ्याटियर साइड अप गर्नुहोस्। 1/3 कप पानी एक सानो, ओवनफ्रेम ramekin मा, र तरल धूम्रपान। यो रेमकिन मासुको छेउमा डच ओवनमा राख्नुहोस्।
सुँगुरको रूखको रूपमा, यो खाना पकाउने वातावरणमा नमीको परिचय दिन्छ, साथै मासुको लागि सूक्ष्म स्फूर्ति पनि थपिन्छ। ढक्कन संग कडा रूपमा राख्नुहोस्, र पूर्व को ओवनको बीचमा राख्नुहोस्।
12 घण्टाको लागि रुने पोर्क, वा क्यान्सर निविदा सम्म। यदि तपाइँ थर्मामीटर प्रयोग गर्दै हुनुहुन्छ भने, आन्तरिक तापमान लगभग 200 डिग्री एफ हुनेछ। ओवन बन्द गर्नुहोस् र पोर्कलाई हटाउनु अघि 1 घण्टाको लागि आराम गर्न अनुमति दिनुहोस्।
सुँगुर बोर्डमा पोर्क राख्नुहोस् र फोक्सहरू यसलाई सानो टुक्राहरूमा अलग गर्न प्रयोग गर्नुहोस्। नमक र मसलाको स्तरको लागि टाँस्नुहोस्, र सिजन समायोजन गर्नुहोस्।
नरम रोलहरूमा न्यानो वा कोठाको तापमान सेवा गर्नुहोस्, तपाईंको मनपर्ने बारबेक्यू ससका साथ छुट्याउनुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 577 |
| कुल मोटा | 34 g |
| पागलिएको बोसो | 12 जी |
| असंतृप्त फैट | 15 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 215 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,11 9 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 6 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 59 g |