यो चिसो पुरानो-सेब सेब केक ताजा कटा सेब, दालचीनी र कटा पागल संग बनाइन्छ। यो एक उपचार हो कि तपाइँ प्रत्येक पतन बनाउनुहुनेछ, चाहे तपाईं आफ्नो आफ्नै सेब छान्नुहोस् वा बजारमा किन्नुहोस्।
मिक्सर टाढा राख्नुहोस्! यो केक राम्रो तरिकाले पुरानो तरिकाले मिलाएको छ - काठको चम्मचको साथ। यो नुस्खा साझेदारी गर्नको लागि क्यारोललाई धन्यवाद।
यो केक आइसक्रीमको स्कूप संग थोडा तातो सेवा गर्नुहोस् वा यसलाई सिफल्ट पाउडर भएको शिरले धूल पार्नुहोस्।
यो पनि हेर्नुहोस्
Gooey कारमेल एप्पल केक Caramel Topping संग
माथि उल्लेखित एप्पल केकसँग स्ट्रेसल Topping
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 कप दाग
- 3 कप सबै उद्देश्यको आटा (13 1/2 औंस)
- 1 चम्मच बेकिंग सोडा
- 1/2 चम्मच नुन
- 1/2 चम्मच ग्राउंड दालचीनी
- 1 कप सब्जी तेल *
- 2 ठूलो अन्डा
- 3 कप कटाई स्याउ
- 2 चम्मच वेनिला
- 1 कप कटा हुआ अखरोट (वा पेकान)
यसलाई कसरी बनाउने?
- ओवनमा 350 फिट
- 9-द्वारा -13-द्वारा-2-इन्च पाक प्यान सुचारु र आटा।
- एक मिश्रण कटोरा मा, चीनी, आटा, बेकिंग सोडा, नमक र दालचीनी जोड्नुहोस्; राम्रोसँग मिश्रण गर्नुहोस्। बाँकी अवयवहरू सबै एकै पटक जोड्नुहोस् र मिश्रित काठको चम्मचसँग मिश्रण गर्नुहोस्।
- ब्रेटर तयार पाक प्यानमा फैलाउनुहोस्। 55 देखि 60 मिनेटसम्म, वा केक परीक्षण गरे सम्म पहिले सेकेन्ड ओवनमा उठाउनुहोस्। एक टोथपिक सेब केक को केन्द्र मा सम्मिलित हुनु पर्छ साफ आना चाहिए।
* एक तटस्थ स्वादको सब्जीको तेल प्रयोग गर्नुहोस्, जस्तै क्यानाडा, मकईको तेल, वा ब्रोकर।
सुझावहरू र परिवर्तनहरू
केही प्रकारका सेबहरू अरू भन्दा बेकिंगका लागि राम्रो हुन्छन्। केकका लागि, सेबहरू पाई वा कुरकुराको रूपमा दृढ हुनुपर्छ। राम्रो मीठो सेब, जस्तै गला, गोल्डेन स्वादिष्ट, जोनाथन, ब्रर्र्न, पिपिन वा म्याकइन्टो छान्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 400 |
| कुल मोटा | 23 जी |
| पागलिएको बोसो | 3 जी |
| असंतृप्त फैट | 13 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 56 मिलीग्राम |
| सोडियम | 438 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 45 g |
| आहार फाइबर | 3 जी |
| प्रोटिन | 5 g |