बादाम ट्रफले बादाम स्वादको डबल खुराक छ। Ganache बादाम पेस्ट संग स्वाद, र समाप्त ट्रूल्स कुचल, टोस्टेटेड बादाम को कोटिंग मा घुमाए जाते हो। तपाईं घरको बनावट बादाम पेस्ट बनाउन यो विधिको प्रयोग गर्न सक्नुहुन्छ, वाम पेस्टको 7-औंस संकुल धेरै सुपरमार्केटको पाक बिस्तारमा उपलब्ध छन्। तपाईले स्टोरब्याक वा घरको मर्मिजनलाई पनि स्थानान्तरण गर्न सक्नुहुनेछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 कप / 12 औंस semisweet चकलेट (कटाई)
- 7 औंस
- बादाम पेस्ट
- 1/3 कप भारी क्रीम
- 1/3 कप बादाम (पतला कटाई)
- 1/3 कप कोकोआ पाउडर (अधिक वा कम, धूलको लागि)
यसलाई कसरी बनाउने?
- एल्युमिनियम पन्नीलाई यो लिङ्ग गरेर पाक पाना तयार पार्नुहोस्।
- बाकस ग्रटरको प्रयोग गरेर बादाम पेस्टलाई घुमाउनुहोस्, वा यसलाई पक्कै संग पक्का पार्नुहोस्।
- डबल बायलर को शीर्ष कटोरा मा चकलेट, ग्रेटेड बादाम पेस्ट, र क्रीम राख्नुहोस। (वैकल्पिक रूपमा, एक नियमित गिलास वा धातु कटोरा प्रयोग गर्न सकिन्छ, जब सम्म यो एक सटसेन को शीर्ष मा स्फूर्ति संग फिट हुन्छ।) सौसpan मा पानी लपेटने को लागि र रबर स्पट्युला संग लगातार चकलेट मिश्रण हलचल।
- गर्मी र जारी राख्नुहोस् जब मिश्रण चिकनी र समानुपातिक हुन्छ। एक पटक चकलेट पूर्णतया सजिलै भएमा, कटोरा हटाउनुहोस्, गर्मीबाट चकलेटको सतहलाई लुकाउनुहोस्, र मिश्रणलाई कोठाको तापमानमा ठुलो पार्ने अनुमति दिनुहोस्।
- 2 घण्टाको लागि फर्म गर्न फ्रिजमा ट्रफले मिश्रण राख्नुहोस्। एक पटक फर्म, कोको पाउडर संग आफ्नो हात धूल। चकलेटको चम्मच चलन र तपाईंको औंलाहरू बीचको गोल आकारमा स्क्यान्ड गर्नुहोस्। कटाई बादाममा ट्रेलहरू रोल गर्नुहोस् र तयार पाक पानामा राख्नुहोस्। बाँकी ट्रफहरू दोहोर्याउनुहोस्।
- 30 मिनेटको लागि सेट गर्न फ्रिजमा फर्केर ट्रकहरू राख्नुहोस्। एकपटक तिनीहरू सेट गरिसकेपछि, तिनीहरू फ्रिजमा धेरै दिनको लागि फ्रिस्ट्रिटमा भण्डारण गर्न सकिन्छ। सेवा गर्नु अघि कोठाको तापमान ल्याउनुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 80 |
| कुल मोटा | 5 g |
| पागलिएको बोसो | 2 जी |
| असंतृप्त फैट | 2 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 2 मिलीग्राम |
| सोडियम | 10 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 7 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 1 g |