यो फ्लाउन्डर मौरीकृत छ र अद्भुत सरस र मेयोनेज मिश्रण संग माथि राखिएको छ। कटा चीजले अतिरिक्त स्वाद थप्यो। मैले टिलापिया साथ पनि बनाएको छु, र म प्रायः केहि तबाही पेसन जोडने को लागी जोडें। यो अद्भुत छ!
यो पनि हेर्नुहोस्
नींबू संग बेक्ड फ्लाउन्डर
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 देखि 1/2 पाउन्ड फ्लोन्डर फाइलहरू
- 1 चम्मच मक्खन (पिघलिएको)
- 1/2 कप मेयोनेज
- 1/4 कप डिजोन सरसफाइ
- 2 चम्मच चिप्स (कटा, जमे भएका वा ताजा)
- गार्निश: अजमोद
यसलाई कसरी बनाउने?
ओवनमा 350 फिट
हल्का मक्खन बेकिंग डिशमा फ्लाउन्डर राख्नुहोस्।
सानो कटोरामा अवस्थित सामग्रीहरू मिलाउनुहोस्; माछा फिलेटमाथि तुरुन्तै फैलियो।
10 देखि 15 मिनेटको लागि पूर्वेटेड ओवनमा बान्नुहोस्, वा जब सम्म माछाले फ्याँकिएको फोर्कको साथ सजिलै संग।
त्यस्ता व्यञ्जनहरू
क्र्यामेमेटको साथ बेक्ड स्टफर्ड फ्लाउन्डर
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 327 |
| कुल मोटा | 25 g |
| पागलिएको बोसो | 5 g |
| असंतृप्त फैट | 6 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 94 मिलीग्राम |
| सोडियम | 861 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 1 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 23 जी |