यो प्याजक अथवा कोडेक, मसाज, मक्खन, आलु र गाजरको साथ प्याज र अन्य सामग्रीको साथ एक शीर्ष-मूल्याङ्कन गरिएको माछा चाउडर नुस्खा हो।
यो नुस्खाले माछा चाउडरमा थाडीक प्रयोग गर्दछ, तर प्रदूषक, कोड, वा त्यस्तै सेतो माछा संग चाउन्डर हुन सक्छ।
तपाईं मक्खनको बट्टा र त्यसपछि चम्किलो बेकन संग गार्निश बेकन drippings मा प्याज साईट गर्न सक्नुहुन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 1/2 पाउन्ड थाडीक या कोड फाइलहरु (ताजा वा जमे भएका)
- 1 कप चिकन भाइरस
- 1/2 चम्मच नुन
- ड्यास जमीन कालो मिर्च
- 1/4 चम्मच मिठाई पेपरिका
- 1 1/2 कप आलु (diced र खुली, लगभग 1/2 इन्च)
- 3/4 कप गाजर (diced)
- 1 सानो प्याज (पतला कटाई)
- 2 चम्मच मक्खन
- 2 चम्मच सबै उद्देश्यको आटा
- 2 कप दूध
- गार्निश: कटा अजवा वा ताजा चाइभ्स
यसलाई कसरी बनाउने?
- माछा फाइलहरू सानो टुक्रामा काट्नुहोस्; छुट्याइएको।
- ठूलो ससनी वा डच ओवनमा , चिकन भाइरस, सिजन, आलु र गाजरहरू मिलाउनुहोस्। कुकुर, लगभग 8 मिनेटको लागि, जबसम्म सब्जहरू निविदा हुन्छन्। माछा थप्नुहोस् र अर्को 8 मिनेटको लागि पकाउनुहोस्।
- बीचमा, एक माध्यम सससेन मा, साल्ट प्याज निविदा सम्म मक्खन मा। अँध्यारोमा अँध्यारो टाँस्नुहोस्। धीरे - धीरे दूध जोडें, निरंतर हलचल। घिमिरेसम्म पनीर र पकाउन जारी राख्नुहोस्।
- पकाएको सब्जिहरु र माछाहरु को लागि मोटे भएका दूध को मिश्रण जोड्नुहोस; लगभग 5 देखि 10 मिनेट खाना पकाउने, प्रायः हिउँदिरहन्छ।
- ताजा कटा अजवा वा चिनिहरु संग माछा माछा मार्न गार्निश।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 448 |
| कुल मोटा | 14 जी |
| पागलिएको बोसो | 7 g |
| असंतृप्त फैट | 5 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 123 मिलीग्राम |
| सोडियम | 9 9 9 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 35 जी |
| आहार फाइबर | 4 जी |
| प्रोटिन | 43 g |