यी नाशपातीहरू शीर्ष रकमा पकाउन सकिन्छ वा मिठाईको लागि बायाँमा बाक्न सकिन्छ जब तपाईं मुख्य पाठ्यक्रम खाउनुहुन्छ। तिनीहरूसँग एकदमै मीठो स्वाद छ र वेनिला आइसक्रीमको स्कूपको साथमा सेवा गर्न सकिन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 ठूलो पाकेको आँसू
- 1/2 कप / 120 एमएल सेतो शराब
- 1 चम्मच / 15 एमएल शर्करा
- 1 दालचीनी स्टिक (लगभग 2 इन्च)
- 1/2 चम्मच / 2.5 मिलीलीटर
- nutmeg
यसलाई कसरी बनाउने?
- खाना पकाउने स्प्रेको साथ एक ग्रिल-सुरक्षित पकाउने डिश स्प्रे गर्नुहोस्।
- शीर्षबाट आश्राहरू काट्नुहोस् र बीउ हटाउनुहोस्।
- गियरहरू पाकमा डिशमा अनुहार राख्नुहोस् र बाँकी सामग्रीहरूसँग राख्नुहोस्।
- लगभग 15 मिनेटको लागि प्रिहेटेड ग्रिलमा राख्नुहोस् र राख्नुहोस्।
- जब अधिकांश तरल चल्छ र नाश हुन्छ र सजिलै संग काँधमा छेड्छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 76 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 2 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 14 जी |
| आहार फाइबर | 3 जी |
| प्रोटिन | 0 g |