यो उत्कृष्ट फजितहरुको लागि सरल, साधारण नुस्खा हो। जबकि यो विशुद्ध रूपमा प्रमाणित नहुन सक्छ यो अझै राम्रो भोजन बनाउँछ। आफ्नो फेजिटस मा तपाईंको मनपर्ने टोपिंगहरू जस्तै खट्टा क्रीम र ग्यानामाल जस्तै।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 पाउंड / 450 ग्राम फ्लिकल वा राउन्ड स्टेक काट्ने पतली (1/4 इन्च) स्ट्रिपमा
- 1/4 कप / 60 एमएल
- कागको रस
- 2 चम्मच / 30 एमएल सेतो सिरका
- 1 प्रत्येक रातो र हरी घंटी काली मिर्च लामो स्ट्रिप्समा काट्छ
- 1 ठूलो प्याज को काँडा मा कटौती
- 1-2 लौह लसुन, मिनिसिङ
- 1 चम्मच / 5 एमएल काली मिर्च
- 1 चम्मच / 5 एमएल समुद्री नमक
- 1 चम्मच / 5 मिलीलीटर हल्का मिर्च पाउडर
- 1/2 चम्मच / 2.5 एमएल सेनी (वैकल्पिक)
- 1/2 चम्मच / 2.5 मिलीलीटर जीउ पाउडर
- 12 आटा tortillas
- 2 चम्मच / 30 एमएल सिलिलेरो पातहरु, लगभग कटा
यसलाई कसरी बनाउने?
मिक्स लिम रस, लसुन, सिरका, काली मिर्च, मिर्च पाउडर, जीरा, केयेन र ठूलो कटोरामा नमक। स्टिक स्ट्रिपहरू थप्नुहोस्, प्लास्टिक लपेटोमा ढाक्नुहोस्, र फ्रिजमा 1-4 घण्टाको लागि अन्त्य दिनुहोस्। एक मध्यम उच्च उच्च गर्मी को लागि Preheat ग्रिल। प्रत्येक कस्किलामा दुईवटा पानी राख्नुहोस् र एल्युमिनियम पन्नीमा सबै सँगसँगै लिपि गर्नुहोस्। ग्रिलको कूलर भागमा राख्नुहोस् र खाना पकाउँदा एक पटक घुमाउनुहोस्। उच्च गर्मीमा गिलिंग टोकरीमा मासु राख्नुहोस्।
गर्मी घटाउनुहोस् (कोइल प्रयोग गरेर कोकबाट टाढा जानुहोस्) र घण्टी मिर्च र प्याज जोड्नुहोस्। जबसम्म मासु मनपराउनुको निम्ति कुकुर र कुखुरालाई नरम गर्न सुरु हुन्छ। ग्रिल, टुक्रा, सेलिन्ट्रोको साथ माथिबाट हटाउनुहोस्, र अत्याचारमा खट्टा क्रीम र गिनामोलसँग सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 4027 |
| कुल मोटा | 105 g |
| पागलिएको बोसो | 39 जी |
| असंतृप्त फैट | 25 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 87 मिलीग्राम |
| सोडियम | 9,657 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 623 g |
| आहार फाइबर | 46 जी |
| प्रोटिन | 135 g |