यो तातो स्मोक्ड सामन 10 लिङ्ग लसुनको साथ भरिन्छ। जबकि त्यो धेरै जस्तै आवाज हुन सक्छ, तपाईंले एक पटक यो प्रयास गर्नुभए पछि तपाईले थप थप्न चाहानुहुन्छ। ताजा ग्रीसको बिस्तारमा यो सामनको सेवा गर्नुहोस्, ग्रील्ड सब्जिहरु संग, वा एपटिजाइजरको रूपमा सेवा गर्नुहोस्
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 ठूलो (लगभग 2 पाउंड / 900 ग्राम) सामन फिलेट
- 10 लौह का लसुन, मिनिड
- 1/4 कप / 60 एमएल नींबूको रस
- 3 चम्मच / 45 एमएल मक्खन
- 1 चम्मच / 5 एमएल सूखे ऋषि
- 1 चम्मच / 5 एमएल सूखे अयगानो
- 1/2 चम्मच / 2.5 एमएल नमक
यसलाई कसरी बनाउने?
चार देखि 5 घण्टाको धुम्रपानको लागि धूम्रपान गर्न 200 देखि 225 डिग्री एफ / 95 देखि 110 डिग्रीको लागि धूम्रपान गर्न तयार गर्नुहोस्। राम्रो तरिकाले कुखुरालाई कुल्ला। शेष अवयवहरू मिलाउनुहोस् र सामनको माथिल्लो पक्षमा (फैलावटको छालाको रूपमा)। फाइलहरु को मोटाई को आधार मा 2 घन्टा को लागि धूम्रपान गर्न को लागी रखें। 1 घण्टा पछि दानको लागि जाँच गर्नुहोस्। सामन सम्पन्न हुन्छ जब यसले आन्तरिक तापमान 145-150 डिग्रीको बीचमा पर्दाको मोटी भागमा पुग्छ।
कहिलेकाहीँ धूम्रपान गर्नबाट हटाउनुहोस् र बाँकी 5-7 मिनेटको लागि बाँकी।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 573 |
| कुल मोटा | 32 g |
| पागलिएको बोसो | 10 जी |
| असंतृप्त फैट | 10 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 175 मिलीग्राम |
| सोडियम | 431 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 13 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 56 g |