तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 कपले सबै उद्देश्यको आटा सिफित गर्यो
- 1 1/2 कप शर्करा
- 1 चम्मच बेकिंग पाउडर
- 1 चम्मच नमक
- 1/2 कप सब्जी तेल
- 7 अन्डा मान्छे
- 3/4 कप चिसो पानी
- 2 चम्मच वेनिला
- 2 देखि 3 चम्मच grated नींबू या नारंगी छील
- 1 कप अन्डा सेतो (लगभग 7)
- 1/2 तृतीय चम्मच क्रीम
यसलाई कसरी बनाउने?
गर्मीको ओवन 325 डिग्री।
ठूलो मिश्रणमा कटोरामा, एकचोटि आटा, चीनी, बेकिंग पाउडर, र नुन सँगै हटाउनुहोस्। सिफित सुकेको सामग्रीको केन्द्रमा राम्रो तरिकाले बनाउनुहोस्; तेल, अण्डा योग, पानी, वेनिला, र लेमन पेल थप गर्नुहोस्। एक चम्मचको साथ हलचल गर्नुहोस् वा सुचारु सम्म कम गतिमा हराउनुहोस्।
अर्को ठूलो मिक्सिङ कटोरामा, अचम्मका चोटहरू टाढासम्म सम्म टारारको क्रीम संग अण्डा कोटलाई हरायो। श्वेतहरूमा अण्डा ज्वरो मिश्रण मिलाउनुहोस्, सजिलै संग मिश्रित सम्म रबर स्पट्युला संग तह।
हलचल वा हराउनुहोस्।
बेरोजगारी एक अनियमित 10 इन्च ट्यूब प्यानमा। 55 मिनेटको लागि 55 मिनेटमा उठाउनुहोस्; 350 डिग्रीमा गर्मी बढाउनुहोस् र 10 मिनेट लामो समयसम्म बेकिंग जारी राख्नुहोस्। प्यान मा टाँस्नुहोस् वा दुई प्यान वा रक्स बीचको स्थिति त प्यानले ट्याब्लेट छोड्नुभएन। प्यानबाट हटाउन को लागी स्टोलाले सजिलैसँग ढोका खोल्छ। भुफिया फ्र्रेडिङ वा चकलेट फ्र्रोइङको साथ फ्रस्ट, वा नींबू फ्र्रेडिंग भिन्नता।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 274 |
| कुल मोटा | 13 g |
| पागलिएको बोसो | 2 जी |
| असंतृप्त फैट | 8 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 122 मिलीग्राम |
| सोडियम | 320 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 32 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 7 g |