कहिलेकाहीँ तपाइँ यसलाई पकाउने पछि चिली कहिलेकाहीँ राम्रो हुन्छ, जसको मतलब यो बनाउन को लागी उत्तम डिश हो र लंच या रात को खाने को लागि पुनः प्रयोग गर्नुहोस्। क्रिड पनीर नुस्खासँग यो मिर्च सीधा तर स्वादिष्ट छ। जस्तै आमाले यसलाई प्रयोग गर्थे।
तीव्र, सेतो पादरी पनीर मेरो मनपर्ने गारिश हो, तर कुनै पनि पाहुदले काम गर्नेछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 प्याज (कटाई)
- 2 लौंग लसुन (खुबै र पतला कटाई)
- 1 पाउंड मैदान बीफ (वा टर्की)
- 2 चम्मच जीरा
- 1/4 चम्मच सेनी मिर्च
- 1 1/2 चम्मच नुन
- 1 कप पानी
- 1 गर्न सक्छन् चिप्स (4 औंस, हल्का, हरियो, diced गर्न सक्छ)
- 2 डिब्बे पिन्टो सेन्स (15 औंस डिब्बा, डढिएको तर रिंस गरिएको छैन)
- 1 गुर्दे सेम हुन सक्छ (15 औंसले गर्न सक्छ, घटेको तर रिसाएको छैन)
- 2 डिब्बे टमाटर (15 औंस डिब्बा, डिटेड)
- 2 चम्मच अजवाय (पतला कटाई, वा
- cilantro )
- 1/3 पाउंड पनीर (तीव्र
- सेतो चरदर , ग्रेटेड)
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक ठूलो बर्तन मा, केहि मिनेट को लागि 1 चम्मच तेल मा साउथ प्याज, जब सम्म यो नरम हुन्छ। बीफ र लसुन थप्नुहोस्। चप मैदान सानो कुकुरको रूपमा बन्छ। Cumin, केयने काली मिर्च र नुन थप्नुहोस्।
- जब ग्राउण्ड मासु अब गुलाबी छैन, पानी, चिइल, सेम, टमाटर र अजमोरी वा सिलिन्ट्रो थप गर्नुहोस्।
- मध्य-कम गर्मीमा, आंशिक रूपमा एक घन्टाको लागि आंशिक रूपमा आंशिक रूपमा। कहिलेकाहीं हलचल।
- ग्रिड पादडार र मिस्ड अजवाय या सिलिलेरो संग गार्जित सेवा गर्नुहोस्।
जेनिफर मेयर द्वारा चिली र कैदर्ड पनीर नुस्खा
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 821 |
| कुल मोटा | 18 जी |
| पागलिएको बोसो | 8 जी |
| असंतृप्त फैट | 6 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 91 मिलीग्राम |
| सोडियम | 246 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 107 g |
| आहार फाइबर | 29 जी |
| प्रोटिन | 62 g |