यो मेरो आमाको नुस्खा केवल केहि साना परिवर्तनहरु संग छ। अन्नता रोक्न मद्दतको लागि म मकई सिरप जोड्न चाहन्छु, र म केहि आधुनिक सुविधाहरू प्रयोग गर्दछु: एक कैंडी थर्मामीटर र एक मिक्सर।
यो खण्ड हराउनको लागि एक मिक्सर प्रयोग गर्न सकिन्छ। केवल ठुलो ठुलो ठुलो ठाउमा ठुलो काम गरौं।
यो पनि हेर्नुहोस्
सुपर सजिलो चकलेट फुज
सजिलो मूंगफली मक्खन फजज
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 3 कप ब्राउन शुगर
- 1 कप बेपत्ता दूध
- 2 चम्मच हल्का मकई सिरप
- 1 चम्मच वेनिला
- 1 कप कटा भयो पागल, वैकल्पिक
- 3 चम्मच मक्खन
यसलाई कसरी बनाउने?
- मटर सससेन को पक्ष (2 देखि 3-क्वार्ट आकार)। भूरी शर्करा, भत्किएको दूध, र मकई सिरप थप्नुहोस्। एक फोडा ल्याउन, निरन्तर उत्तेजित। उबल, जारी राख्नुहोस्, नरम बल स्टेसनमा घिमिरे गर्नुहोस् वा जब कैंडी थर्मामीटरको बारेमा 235 एफ *
- गर्मीबाट हटाउनुहोस् र मक्खनलाई मिश्रणमा राख्नुहोस्, तर हलचल नगर्नुहोस्। ठोक्नुहोस् (विचलन बिना) जब सम्म यो कैंडी थर्मामीटरमा 120 एफ को दर्ता गर्दछ। यसले लगभग 25 देखि 35 मिनेट लिनेछ। वेनिला थप्नुहोस् र एक काठ को चम्मच संग हराए जब सम्म चकलेट बस मोटाई शुरू हुन्छ र यसको चमकता गुमाउँछ। तपाईं मिश्रणलाई एक स्ट्यान्ड मिश्रणमा हस्तान्तरण गर्न र प्याडल बियरसँग हराउन सक्नुहुनेछ।
- कटा नटहरू थप गर्नुहोस् र केहि मिनेटका लागि हराउँनुहोस्, जबसम्म यो मोटो हुन्छ तर कडा हुँदैन। हल्का पाई प्लेट वा 8-इन्च स्क्वायर प्यानमा फैल वा फैल गर्नुहोस्।
- जब फर्ममा सेटहरू र वर्गहरूमा काटियो स्कोर गर्नुहोस्।
* नरम बल चरणको लागि परीक्षण गर्न:
प्रत्येक कैंडीमा परीक्षण गर्दा ताजा चिसो पानी प्रयोग गर्नुहोस्। लगभग 1 कप ठंडे पानी मा, लगभग 1/2 1/2 चम्मच हट कैंडी। आफ्नो हात पानीमा राख्नुहोस् र बल बनाउन क्यान्डीलाई धक्का दिनुहोस्। बिस्तारै गठन गरिएको बल माथि छान्नुहोस् (यदि यो बल बनाउँदैन भने, यो गरिएन) - नरम बलले पानीबाट हटाइदिदा थोप्छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 181 |
| कुल मोटा | 4 जी |
| पागलिएको बोसो | 3 जी |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 14 मिलीग्राम |
| सोडियम | 27 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 35 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 1 g |