फ्रस्ट या इन नमी सेबसेन्स सलाखों को चमक, या बस पाउडर चीनी संग छिडकाएँ। बारहरू वेनिला र मसालेसँग स्वाद गरिन्छ, र किशमिश र नटले कुकुरलाई प्रदान गर्दछ। सलाखों मा Craisins (सूखे क्रेंबेरी) या कटा सूखे फल को उपयोग गर्न को लागी महसूस गर्नुहोस।
टाउको चिप्स पनि यी बार्सिलोनाहरूमा उत्कृष्ट हुनेछ, वा तिनीहरूलाई सेतो चकलेट चिप्स बनाउनुहोस्।
पट्टीहरू पाउडर गरिएको शर्कुरीमा माटो पुर्याईन्छ, वा साधारण वेनिला झलक वा टुक्राको साथ तिनीहरूलाई समाप्त गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 कप सबै उद्देश्यको आटा
- 1 चम्मच बेकिंग सोडा
- 3/4 चम्मच दालचीनी
- 1/4 चम्मच अखरोट
- 1/2 कप मक्खन वा मार्जारिन (नरम)
- 1 कप दाग
- 2 अण्डा
- 1 चम्मच वेनिला निकाल्नुहोस
- 1 1/2 कप सेबसेउ
- 1 कप पेकान वा अखरोट (कटाई)
- 1 कप किशमिश (या craisins)
- 1/2 कप पाउडर गरिएको शिकारी (सिफित; टपिंग गर्न, स्वादको लागि अधिक वा कम)
यसलाई कसरी बनाउने?
ओवन तापक्रम 350 एफ। ग्रीस र 15-द्वारा-10-द्वारा-1 इन्च जेली रोल प्यान वा शीट केक पनलाई नमस्कार गर्नुहोस्।
एक कटोरा वा अन्य कन्टेनरमा, पकाउने सोडा, दालचीनी र अख्तियारको साथ आटा मिलाउनुहोस्।
इलेक्ट्रिक मिक्सरको साथ ठूलो ठूलो कटोरामा, क्रीम र मक्खन सम्म मक्खनसँग मक्खन। अण्डा र वेनिला थप्नुहोस् राम्रो लाग्यो।
सूखे र अण्डा मिश्रणमा सूक्ष्म सामग्री हल गर्नुहोस्। Applesauce, pecans र किशमिशहरू जोड्नुहोस् र मिश्रण नभएसम्म हलचल।
तयार जेलि रोल पानुहोस्। 25 मिनेट को लागि, या गरे सम्म पहिले preheated ओवन मा सेंकना।
कूल सेबसेउ सलाखहरू एक रैकमा र त्यसपछि 2-1 / 2 x 1 इन्च बारहरूमा काट्नुहोस् र सिफल्ट पाउडर भएको शिरको साथ छिटो।
तपाईं पनि मन पर्छ
सेल्ससेस केक क्रीम पनीर फ्र्रेडिंग संग
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 58 |
| कुल मोटा | 3 जी |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 7 मिलीग्राम |
| सोडियम | 60 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 9 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 1 g |