यो सेबले खुट्टा र दालचीनी संग स्वाद, किशमिश र चिनो सहित। स्याउ एक मसालेदार चटनी र किशमिश संग पनीरहन्छ। प्याकेमोन रातो-हट्सको साथ पकाएको सेबका लागि यो नुस्खा एकदम लोकप्रिय तरिकाले स्याउको सेवा गर्ने अर्को तरिका हो। वा तपाईं शेरोनको ढिलो कुकर पकाएको सेब जस्तै मनपर्छ।
यसमा राम्रो फर्म सेब प्रयोग गर्नुहोस्। ग्रनी स्मिथ, गोल्डेन स्वादिष्ट, गला र जोनागोल्ड राम्रो छनौट हुन्।
कटा टूस्टेड पेकान वा अखरोटको साथ सेबमा केहि कुखुरा थप्न नि: शुल्क महसुस गर्नुहोस्, वा सेबमा ग्रेनाला छिटो।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2/3 कप शर्करा
- 1/2 कप पानी
- 1/2 कप शहद
- 1 1/2 चम्मच दालचीनी
- वैकल्पिक: केही रातो रातो रातो रंग
- 3/4 कप किशमिश
- 6 ठूलो सेब सम्म मध्यम
यसलाई कसरी बनाउने?
ठूलो, गहिरो सॉसस्पान् वा डच ओवनमा, चिनी, पानी, हनी, दालचीनी, खाना रङ, यदि प्रयोग गरेर र किशमिशहरू मिलाउनुहोस्; एक फोडा ल्याउनुहोस्। कम गर्न गर्मी कम गर्नुहोस्।
छील र कोर सेब; सिरपमा थप्नुहोस्। सेब मा केहि सिरप को चम्मच।
स्याउ टेन्डर नभएसम्म 15 मिनेट 20 मिनेट सम्म गरम सिरपमा आवरण गर्नुहोस्।
Wit ha slotted spoon, messert bowls in apples place। सेवा गर्न, प्रत्येक सेबको बीचमा चम्मच किशमिशमा स्लटेड चम्मच प्रयोग गर्नुहोस्।
प्रत्येक सेवामा चम्मच सिरप।
सुझावहरू र परिवर्तनहरू
- स्याउ भन्दा पहिले कटाई पेकान वा अखरोट कताईने पहिले कटाईन्छ।
- सेब भन्दा पहिले एक चौंकाने ग्रेनाला छिटो छिटो।
- 1/4 कप ब्राउन शुगर र 1/4 कप मेपल सिरपको सट्टा प्रयोग गर्नुहोस्।
- मधुरो गोल्डन क्यान्सर सिरपसँग मधुरो बदल्नुहोस्, जस्तै कि लेलको वा स्टाइनको।
तपाईं पनि मन पर्छ
दालचीनी रेड हट्स संग बेक्ड स्याप
Streusel Topping संग बेक्ड एप्पल
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 256 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 6 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 68 g |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 1 g |