तातो नाशपाती र शर्कराको सरल संयोजन एक ताजा, शांत शरबतमा घुमाउनुहोस्। अद्भुत कुरा ताजा ताशका थोपा अन्नपूर्ण बनावट अन्तिम शरबतमा आउँछ। यदि तपाईं चाहानुहुन्छ भने, रङको पपको लागि, केहि अनारको बीउको लागि यदि एक टुक्रा वा ताजा नाशिकाको साथमा शरिर गार्निश गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 पाउन्ड
- Bartlett ,
- Bosc , वा
- Anjou नाशपाती (लगभग 4 नाशपाती)
- 1 1/2 कप नाशपाती निक्कार (विभाजित)
- 3/4 कप शर्करा
- 1 चम्मच ताजा नींबू रस
यसलाई कसरी बनाउने?
- तिमाही, कोर, पिक्सेल, र नाशपातीहरू प्रायः बन्द गर्छन्।
- कटा भयो नाशहरू, 1/2 काटा नाशपाती निक्कै र एक माध्यम सससेनमा चिनी राख्नुहोस्। कुकुर, कहिलेकाहीं घिमिरे सम्म मिश्रण एक फोडा आउँछ।
- स्थिर स्थिर सिम राख्न र खाना पकाउन गर्मी कम गर्नुहोस्, जब तपाईं नाङ्गो निविदा नभएसम्म रमाइलो गर्दै छन् र तरलले लगभग 10 मिनेटमा घटेको छ।
- धेरै चिकनी सम्म मिश्रण एक ब्लेंडर मा घुमाउनुहोस्।
- मिश्रण को कटोरा मा स्थानांतरित गर्नुहोस र यसलाई कोठा को तापमान मा आने दो।
- ठुलो, सामान्यतया केही घण्टौं सम्म फ्रिजमा राख्नुहोस् र तपाईले यो प्रक्रियालाई धातु मेटिने कटोरामा नाशक राखेर यो प्रक्रिया बढाउन सक्नुहुनेछ, ठूलो कटोरा भित्र कटोरा बर्फीली पानीमा भरिएको हुन्छ र मिश्रणमा हल्का सम्म मिश्रण गर्न सकिन्छ) ।
- बाँकी 1 कपको नाशपाती निक्कै र ताजा नींबूको रसमा हिउँद र निर्माताको निर्देशन अनुसार आइस क्रीम निर्मातामा स्थिर हुन्छ। यदि तपाईंसँग आइसक्रिम निर्माता छैन भने, ठूलो मेटल प्यान वा धातु मिक्सिंग कटोरामा हस्तान्तरण गर्नुहोस् र फ्रीजरमा राख्नुहोस्। प्रत्येक 30 मिनेट वा यस मिश्रण को हिसाब गर्न को लागी जमे भएका बिट्सहरु लाई स्क्रैप गर्न को लागी विशेष ध्यान दिनुहोस जब सम्म यो सबै जमेको छैन। एक पटक सबै जमे भएका भएपछि, यसलाई बिजुलीको प्रकाश गर्नका लागि बिजुली बियरहरूसँग बिछ्याउनुहोस्, यदि तपाइँ मन पराउनुहुन्छ, र त्यसपछि सेवा गर्नु अघि यसलाई रिफ्रीज गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 155 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 2 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 41 जी |
| आहार फाइबर | 4 जी |
| प्रोटिन | 1 g |