तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 चम्मच तुलसी (सूखे पात र टुक्रा)
- 1 चम्मच मर्जोरम
- 1 चम्मच थिम (सूखे पात र टुक्रा)
- 1 चम्मच अयगानो (सूखे पात र टुक्रा)
- 1 चम्मच काली मिर्च
- 1 चम्मच अजल (फ्लेक्स)
- 1/2 चम्मच केनी मिर्च
- 1 चम्मच शुभ
- 1/2 चम्मच गति
- 1/2 चम्मच अखरोट
- 1 ड्यास लौंग
यसलाई कसरी बनाउने?
सबै अवयवहरू मिलाउनुहोस्; एक वाटाइट कन्टेनरमा भण्डार गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 4 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 1 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |