यो स्वादिष्ट पास्ता र चिकन डिश को ताजा कटा भयो टमाटर या एक टक्स्ड सलाद र रोटी रोटी संग।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 3/4 पाउण्ड रोटरी पास्ता, प्याकेज निर्देशन अनुसार पकाएको
- 2 चम्मच मक्खन
- 2 देखि 3 छाला बिना बेकार मुर्दा स्तन हाल्दा, कटाई 1/2 1/2 "मोटी
- 3 लौह लसुन, मिनिड
- 1 गुच्छा हरित प्याज, को बारे मा 6, कटा भयो
- 1 1/2 देखि 2 चम्मचहरु
- काजुन सिजन , वा स्वाद
- 1 स्क्यान चम्मच ताजैली कालो काली मिर्च
- 1 गुणा चम्मच जमीन लाल मिर्च (केयेन)
- 8 औंस भारी क्रीम
- 1 हरित घंटी काली मिर्च, जलीय
- 1 रातो घंटी काली मिर्च, जलीय
- 8 औंस ताजा मशरूम, तिमाही
- 1/2 कप पिर्मेसन पनीर, ग्रेटेड
यसलाई कसरी बनाउने?
- प्याकेज निर्देशनहरूको अनुसार कुक रोटीनी (वा समान पास्ता)। नाली; छुट्याइएको।
- ठूलो स्किलेटमा मध्यम गर्मीमा मक्खन पिउ चिकन जोड्नुहोस्; कुकुर, लगभग 6 देखि 8 मिनेट सम्म खैरोड सम्म, घिमिरे।
- लसुन, प्याज, काजुन वा क्रियोरी सिजन र जमीनको कालो र रातो कालो मिर्च थप्नुहोस्। घंटी मिर्च र मशरूम थप्नुहोस् गठबन्धन गर्न हल। आवरण र 5 मिनेटको लागि पकाउनुहोस्।
- अनलक; क्रीममा हलचल र अर्को 2 मिनेट उकालो दिनुहोस्।
- पर्मेसन पनीरमा हलचल। गर्मीबाट सट हटाउनुहोस्, पकाएको पास्तामा हलचल र तुरुन्तै सेवा गर्नुहोस्।
अधिक व्यञ्जनहरु
Linguine र काजुन क्रीम सस संग ग्रील्ड चिकन
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 1293 |
| कुल मोटा | 66 g |
| पागलिएको बोसो | 29 जी |
| असंतृप्त फैट | 22 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 297 मिलीग्राम |
| सोडियम | 54 9 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 86 जी |
| आहार फाइबर | 6 g |
| प्रोटिन | 87 g |