कोक मा मक पकाने को यो ढिलो कुकर विधि एक ठूलो जलाशय को लागि एक छोटा सा अतिरिक्त ओवन या ग्रिल स्थान संग एक समाधान हो। मैले यो मकई क्यूब स्वाद गर्न सानो बेकनको प्रयोग गरेँ, तर सजिलैसँग सानो मक्खनसँग ब्रश गर्न र तपाईंको मनपर्ने सिजनहरूसँग स्प्रिङ्क गर्न निःशुल्क महसुस गर्दछु।
मैले यो नुस्खामा अनावश्यक बेरोजगार बेकन खरिद गरें, यो सँगै राख्ने अतिरिक्त-सरल बनाउन।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- मकैको 6 देखि 8 कान
- 1 चम्मच मक्खन मक्खन
- नमक र मरिच, स्वाद गर्न
- 6 देखि 8 स्लाइस बेकन, पकाएको तर कुरकुरा छैन
यसलाई कसरी बनाउने?
- कोक मा प्रत्येक मकई को लागि: काउंटर मा बाहिर एक पन्नी एल्यूमिनियम को चौडाई राख्नुहोस।
- पन्नीको बीचमा एक कोकमा राख्नुहोस्, मक्खनसँगै हल्का ब्रश, नमक र काली मिर्चसँग छिटो र माथिको बेकनको टुक्रा टुक्राहरू राख्नुहोस्।
- रोल पन्नी र सील; मोटो समाप्त हुन्छ।
- ढिलो कुकरमा राख्नुहोस् (लिपटेको मकईको लागि पर्याप्त ठूलो) र बाँकी मकैसँग दोहोर्याउनुहोस्।
- LOW मा राख्नुहोस् लगभग 4 1/2 घण्टा, वा उच्च मा लगभग 2 देखि 2 1/2 घण्टा सम्म।
6 देखि 8 सम्म सेवा गर्दछ।
मकईका लागि थप व्यञ्जनहरू:
दक्षिणी फ्रिड कुक ताजा मक्काको लागि यो सरल नुस्खा एक दक्षिणी मनपर्ने हो। ताजा मकै कर्नेलहरू मक्खन र सिजनहरूसँग सुरक्षित छन्। स्वर्गीय साइड डिश!
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 675 |
| कुल मोटा | 2 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 6 मिलीग्राम |
| सोडियम | 74 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 177 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 1 g |