Tomojito बस एक टमाटर Mojito हो र यो स्वादिष्ट छ। यदि तपाईं आफ्नो ककटेलमा ताजा टमाटरको आनन्द लिनुहुन्छ भने तपाई वास्तवमा यो एक मजा लिनुहुनेछ किनभने यसको अवयव टमाटर-आधारित हो, यो हल्का हो, रगतको माई र जस्तै जस्तो हल्का।
चेरी टमाटरहरू उनीहरूको नाजुक रस को सही मात्रा छोड्न मनपराएका छन् र यसलाई तीन जैव्सको टमाटर वोदका साथ जोडिन्छ। एक सानो तुलसी-इन्फ्लुड सरल सरपअप (जो बनाउन सजिलो छ) र खट्टा पक्षको लागि थोडा चमेको थप्नुहोस् र तपाईसँग कुनै अन्य बाट राम्रो पेय पाउनु हुन्छ।
अपडेट: तीन जैतून 'टमाटर वोडा अब उपलब्ध छैन, यद्यपि एक DIY टमाटर इन्फ्युजन रेसिडिङ तल रहेको छ त्यसैले तपाइँ यो ककटेलको आनन्द उठाउन सक्नुहुनेछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 औंस वोडका (टमाटर *)
- 2 पट्टि
- चूने
- 1 टमाटर (चेरी)
- 1/2 औंस सरल सिरप (तुरुन्त इन्फ्लुड)
- 1 1/2 औंस कार्बोनेटेड पानी (
- सोडा )
- गार्निश: लेम पेज र चेरी टमाटर
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक ग्लास मा Muddle 2 चूने wedges, 1 चेरी टमाटर र तुरुन्त infused सरल सिरप ।
- वोदका र बर्फ थप्नुहोस्।
- राम्रो हुनुहोस् ।
- माथि सोडा संग।
- एक लेम पेज र चेरी टमाटर संग गार्निश।
Recipe Courtesy: Three Olives Vodka
* टमाटर वोदका इन्फ्यूजन:
- 1 पाउन्डको पाकेको टमाटरमा, इन्सुजन जारमा फिट गर्न कटौती गर्नुहोस्
- 1-750ml बोतल वोदका
- ताजा तुलसी, अयगानो, वा अन्य जडी बूटियों को स्प्रिग्स जो आम तौर मा एक मार्नाारा सस जस्तै केहि मा टमाटर संग जोडा जान्छन्
- काट्ने टमाटर र जडीबुटीको पूर्ण चिसोलाई ठूलो गिलास जारमा राख्नुहोस् र वोदकालाई ठोस फिटिंग ढक्कन भरेर भर दिनुहोस्।
- राम्रो हुनुहोस्।
- 5-7 दिनको लागि एक ठुलो, अन्धकार स्थानमा भण्डार गर्नुहोस्, दैनिक हिँड्दै।
- 5 दिन पछि, स्वादको लागि इन्फ्यूजनको परीक्षण गर्नुहोस् र आवश्यक भएमा यसलाई लामो समयसम्म दुरुपयोग गर्न अनुमति दिन्छ।
- एकपटक इन्फ्युजन तपाइँको मनपर्ने हो भने , वोडाका सबै टमाटर हटाउन डबल डस्ट गर्नुहोस्।
- मूल वोदका बोतल वा उस्तै गिलास जारमा बोक्ने एक तंग ढक्कन संग बोतल।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 303 |
| कुल मोटा | 2 जी |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 28 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 66 g |
| आहार फाइबर | 14 जी |
| प्रोटिन | 9 जी |