यहाँ टर्की, चिकन, सामानहरू, क्यासरोलहरू, स्टेजहरू, र अन्य व्यञ्जनहरू लागि एक सजिलो घर बनाइने पोल्ट्री छ। यद्यपि यो केवल चार अवयवहरूसँग सम्भव छ जुन तपाइँको अलमारीमा पहिले देखि नै छ, अनुप्रयोगहरू प्रायः अनन्त छन्। तपाईले यो आवश्यक कुखुराको सिजन समय र समय प्रयोग गर्नुहुनेछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 3/4 चम्मच ऋषि (क्रमांक)
- 1/4 चम्मच थिम (क्रमांक)
- 1/4 चम्मच मिर्च
- 1 dash marjoram
- वैकल्पिक: 1 ड्यास लौहरू
यसलाई कसरी बनाउने?
- सबै अवयवहरू मिलाउनुहोस्। यदि तपाइँले अतिरिक्त बनाउनु भयो भने, airtight कन्टेनरमा भण्डार गर्नुहोस्।
- पोल्ट्री भराई वा ड्रेसिङको लागि प्रयोग गर्नुहोस्, चिकनको लागि रूबलको रूपमा, वा अन्य व्यंजनहरूको लागि सिजन गर्ने।
अधिक पोल्ट्री व्यञ्जनहरु
शीर्ष 50 सजिलो चिकन व्यञ्जनहरु
शीर्ष 20 बेक्ड चिकन व्यञ्जनहरू
शीर्ष 20 चिकन क्यासरोल व्यञ्जनहरू
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 1 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 0 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 0 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |