Feta पनीर प्राय: ग्रीक खाना पकाउने संग सम्बन्धित छ। तथापि, यो मध्य पूर्व मा खाएको सबै चीजहरूको सबैभन्दा लोकप्रिय हो! Feta जडी बूटियों को मसाले र मसाले को राम्रो तरिकाले अवशोषित गर्दछ र धेरै व्यंजनहरु को लागि एक आदर्श स्थिरता छ। यो डुबाइ पिटा रोटी पट्टे वा पटाखेसँग सेवा गरिन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 8 औंस फटा पनीर
- 2 चम्मच नींबू रस
- 2 चम्मच सब्जी तेल
- 1 1/2 चम्मच जैतून का तेल
यसलाई कसरी बनाउने?
- तेल र नीबूको रस संग सुचारु र क्रीम सम्म सम्म काँटाको साथ क्रमांक र मेश फटा पनीर।
- टोस्टेड पिता भेजहरू वा पटाखेहरूसँग सेवा गर्नुहोस्।
विविधताहरू
धेरै जडीबूटी र मसाले "कुक" को लागि यो नुस्खामा थप्न सकिन्छ। एक चम्मच डिल, अयगनगो, लसुन पाउडर, वा अर्को जडी बूटी वा मसला थप्ने प्रयास गर्नुहोस्। Cumin वा caraway जस्तै स्पाइकियर मसालाहरूका लागि, 1/8 चम्मच र सुरुमा स्वाद अनुसार वृद्धि गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 517 |
| कुल मोटा | 48 g |
| पागलिएको बोसो | 1 9 |
| असंतृप्त फैट | 23 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 101 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,040 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 6 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 16 जी |