यो नुस्खामा, एशियाली नाशहरू प्रिय र चिनियाँ मितिहरू भरिएका छन् र सजिलै भत्काइएको छ। यदि एशियन नाशहरू उपलब्ध छैनन् भने, बर्टटेल नाशकहरूको सट्टा प्रयोग गर्न सकिन्छ। चिनियाँ रातो मितिहरू जूजुबजको रूपमा पनि चिनिन्छन् (कडा रूपमा बोल्दै, तिनीहरू सबैको मिति होइनन्)। उनीहरूको मीठो स्वादले उनलाई चिनियाँ मिठाईको सूप र कङ्गनमा एक लोकप्रिय प्रजाति बनाउँछ र भत्काउने खानाहरूमा । यदि उपलब्ध छैन, नियमित मितिहरू या किशमिशहरू यसको सट्टा प्रयोग गर्न सकिन्छ। निस्सन्देह, तपाईं पनि तिनीहरूलाई बाहिर बाहिर छोड्न सक्नुहुन्छ र बस मधुमक्खी संग आँसू भाप।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 एशियाई नाशपाती
- 4 चम्मच प्रिय
- 2 सूखे चिनियाँ मितिहरू (ठण्डे पानीमा मुलायम, फुटेको, र बिरालो हटाइयो)
- वैकल्पिक: नींबूको रस (आँसु पुछिदिनु विनाश को रोकथाम गर्न को लागी)
यसलाई कसरी बनाउने?
1. नाशपाती र पेटीलाई कागज तौलहरूसँग सुकाउनुहोस्। नाशपातीबाट माथि काट्नुहोस् र अलग (यो ढक्कन हुनेछ)। कोर हटाउनुहोस्। यदि वांछित भएमा, तल सानो सानो टुक्रा काट्नुहोस् ताकि नाशपाती सीधा भइरहेको बेला खडा हुनेछ। (नोट: तपाईले प्रयोग गरिरहनु भएको भ्याम्पिङ उपकरणको आधारमा, तपाईले यसलाई खराब तुरुन्त र ढोकाको लागि खडा गर्न गाह्रो पाउन सक्नुहुनेछ। त्यस अवस्थामा, नाशपाती लामो समयसम्म, कोर, र महसुस गर्नुहोस् र मितिमा राख्नुहोस्। बीचमा खोलो।)
2।
चम्मच 2 चम्मच प्रत्येक नाशपातीमा प्रिय। 1 चीनी मिति थप गर्नुहोस्। नाशपातीमा शीर्ष पछाडि राख्नुहोस्। नाशपातीको छालामा नींबूको कालीलाई ब्रश गर्नुहोस् यदि प्रयोग गर्नुहोस्।
3. स्टीमर सेट अप गर्नुहोस्, वा गहिरो बत्ती भित्र भाप गर्न रैक राख्नुहोस्। प्लेट र भापमा गियरहरू राख्नुहोस्, 30 मिनेटसम्म, वा नाशपाती निविदा नभएसम्म। न्यानो सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 408 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 4 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 109 g |
| आहार फाइबर | 14 जी |
| प्रोटिन | 3 जी |