कार्नी एस्डा एक पारंपरिक मैक्सिकन व्यंजन हो जुन टेकोस र फेजिटमा केहि समानता छ। आफ्नो मनपर्ने toppings र एक tortilla संग पतली माछा मासु मासु खाई, र तपाईं स्वादिष्ट भोजन हुनेछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 1/2 पाउन्ड / 680 जी। बीफ (शीर्ष गोल वा बेकार चक स्टेक, 1 देखि 1/2 इन्च मोटी)
- 1/4 कप / 60 एमएल। सिरका (रातो शराब)
- 2 चम्मच / 30 एमएल। जैतून का तेल
- 2 चम्मच / 30 एमएल। स्टेक सॉस
- 1 लौह लसुन (मिनिसिङ)
- 1 चम्मच / 5 एमएल। ऋषि (सूखे)
- 1 चम्मच / 5 एमएल। savory (सूखे)
- 1 1/2 चम्मच / 7.5 एमएल। नमक
- 1 चम्मच / 5 एमएल। cumin
- 1/2 चम्मच / 2.5 मिलीलीटर। सरस (सूखा)
- 1/2 चम्मच / 2.5 मिलीलीटर। paprika
- 12 आटा tortillas
- 2 मध्यम प्याज (कटाई धेरै पतली)
- 4 औंस / 110 ग्राम। मिर्च मिर्च (सम्पूर्ण हरियो पारी स्ट्रिप्समा काटेर)
- Garnish: साल्सा, guacamole
यसलाई कसरी बनाउने?
अन्न बनाउनको लागी एक सानो कटोरी मा लाल शराब सिरका, जैतून को तेल, लहसुन, साधु, सुवेदी, नमक, पेप्रिका, सूखे सरस र जीरा को मिश्रण। राम्रोसँग मिश्रण गर्नुहोस्। रिसेबलयोग्य प्लास्टिकको थलो वा सुई पाकिएको डिशमा स्टेक राख्नुहोस्। अचम्भमा राख्नुहोस्। सुनिश्चित गर्नुहोस् कि मासु राम्रो लेपित छ। फ्रिजमा कम्तिमा 6 घण्टाको लागि बस्न दिनुहोस्।
Preheat Grill। मांसपेशीबाट मासु हटाउनुहोस् र एउटा सानो कटोरा मा अन्नलाई राख्नुहोस्। स्टिक सॉस अचयन गर्न र राम्रो मिश्रण गर्नुहोस्।
ग्रिलमा स्टिक राख्नुहोस् मध्यम गर्मीमा। भित्री अपहरू जोगिन सावधानीपूर्वक हेर्नुहोस्। जबसम्म यो वांछित दान पुग्छ तबसम्म स्टिक ग्रिक गर्नुहोस् । केवल grilling को पहिलो भागको समयमा आरक्षित अरे संग ब्रश गर्नुहोस्। हिट tortillas तिनीहरूलाई पन्नीमा लपेटेर ग्रिल मा राखेर। 5 देखि 10 मिनेटको लागि न्यानो दिनुहोस्, एकचोटि घुमाउनुहोस्। जब स्टिक भयो, ग्रिलबाट हटाउनुहोस्, 5-6 मिनेटको लागि आराम गरौं र अन्नलाई पतली स्ट्रिप्समा काट्नुहोस्। चिसिलस, प्याज, चिली, साल्सा र ग्वामामालसँग सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 4300 |
| कुल मोटा | 129 जी |
| पागलिएको बोसो | 46 जी |
| असंतृप्त फैट | 37 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 147 मिलीग्राम |
| सोडियम | 10,111 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 624 g |
| आहार फाइबर | 45 g |
| प्रोटिन | 149 g |