मासु भरि भयो मिर्च सूकोट को लागि एकदम सही डिश हो, जब सब्जियों को भरपूर पारंपरिक रूप देखि सेवा गरिन्छ। तिनीहरू राम्ररी मुर्दाको छेउतिर जाँदैछन्, यहूदी यहूदी भोजनको मेनु माथि उठाउँछन्। एक लाइट, स्वस्थ भरिएको मिर्चको लागि मैदान बीफको सट्टा भूत टर्की प्रयोग गर्नुहोस्। काली मिर्चले गोभी पत्तिहरू पखाल्ने भन्दा धेरै सजिलो छ, र परिणामकारी डिशको रूपमा मात्र स्वादिष्ट छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 4 देखि 6 रातो बेल काली मिर्च (हरियो वा पहेंलो)
- 1-पाउन्ड / 0.5-किलोग्राम दुबईको मासु (वा, जमीन कालो टर्की)
- 1 प्याज (ग्रेटेड)
- 3 वटा चप्पलले चावललाई खसायो
- 3 चम्मच पानी
- 1 अन्डा
- 1 देखि 2 चम्मच नुन
- 1/4 चम्मच मिर्च
- 2 चम्मच तेल
- 1 प्याज (कटाई)
- 1 (20-औंस) टमाटर गर्न सक्दछ (यदि सम्भव भएमा कटाईयो)
- 3 चम्मच नींबू रस
- 3 चम्मचौं शताब्दी
यसलाई कसरी बनाउने?
- प्रत्येक मरिचको शीर्षमा एक सर्कल काट्नुहोस् र बीउ निकाल्नुहोस्। कुल्ला र अलग। काली मिर्चको माथि बचत गर्नुहोस्।
- एक कटोरा मिश्रण मा मासु, चिसो प्याज, चावल, अण्डा, 1-2 चिसो नमक र 1/4 चम्मच काली मिर्च।
- यस मलचर संग मफको खुर्सानी। हल्का रूपमा स्टफ गर्नुहोस्, त्यसैले तिनीहरू धेरै भारी र घना हुनेछैनन्। भुमिमा प्यानमा प्याज भरि राख्नुहोस्।
- एक saucepan मा, सुनन को तेल र ऊन कटो प्याज प्याज। अन्य सबै अवयवहरू थप्नुहोस् र 10 मिनेटको लागि उबाल गर्नुहोस्।
- खुर्सानीमाथि चम्मच लगाउनुहोस् कि पनी केहि मासु मिर्चको माथि रहन्छ भन्ने निश्चित गर्नुहोस्। मिर्च मिर्चको माथि माथि फर्काउँछ।
- आवरण गर्नुहोस् र 1 घण्टा बेक गर्नुहोस्, एक पटक वा दुई चोटि बर्बाद गर्दै।
सुझाव: अग्रिम बनाउनुहोस् र भोजनको लागि पुन : पानाको रूपमा भरिदिएको पछाडिको स्वाद स्वादको रूपमा अझ राम्रो हुन्छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 235 |
| कुल मोटा | 5 g |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 88 मिलीग्राम |
| सोडियम | 761 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 30 जी |
| आहार फाइबर | 5 g |
| प्रोटिन | 1 9 |